Местоположение: Киев
Описание:
Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.
Контакты
Контакты не указаны
Местоположение: Киев
Описание:
Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.
Контакты не указаны
Отзывы о компании Авангард, агрохолдинг
комментариев 480
Трудно ему будет, а оперется ненакого – каждый сам за себя, некоторые и на его место метят.
плох тот солдат который не хочет стать генералом!
Чем хуже рабочим на фабриках, тем лучше живет офис. Проезжал случайно 7 марта по Щорса мимо головного офиса: парковка забита черными джипами и мерсами, довольные сотрудники несут букеты и подарки начальству. А на местах уже дали зарплату за январь?
@Гость
работаете в авангарде где? Кем?
Трудно ему будет, а опереться не на кого!
чего то не верится
Не хило у нас чистая прибыль в 2012 выросла. 16,3%, считаю, внушительный результат.
Після отримання диплому магістра, рік не могла знайти роботу за спеціальністю, то якісь дрібні нестабільні компанійки траплялись, то категорично не влаштовувала заробітна плата. Спробувала замахнутись на одну з посад на фабриці Авангарда на Хмельниччині, пощастило, вже рік працюю лаборантом. Задоволена нормальним робочим графіком, і рівнем зп (важливий для мене нюанс- нараховують вчасно). Сподіваюсь на професійний розвиток надалі.
чего то не верится
кроме пункта 4 и 6 на Богодуховской птицефабрике так и есть
(полиграф наверно не успели купить )
Работаю в Авангарде давно и не планирую уходить. Зарплата — очень приличная, уровень развития — европейский. Желаю нам всем дальнейшего успеха.
бред
бред
Факти
развиваемся примерно так
— Вот вы все жалуетесь на кризис, на ухудшение жизни из-за экономического положения… А, между прочим, у вас зарплата в этом году выше на 75%!
— Простите, выше, чем в каком году?
— Чем в следующем.
09.00 Один из крупнейших производителей куриных яиц в Украине промышленная группа «Авангард» по итогам 2012 года увеличила чистую прибыль до 228,2 млн долл., что на 16,3% больше, чем в 2011 году, говорится в финансовом отчете компании.
Выручка за этот период увеличилась на 13,7% — до 629,3 млн долл.
Да завидую я Вам ребята, з/п огромные лопатой гребете.
Куда обращаться за трудоустройством?
обращайтесь пожалуста будем раді видеть трудоустроим ,
http://www.rabotalux.com.ua/vacancy/50c60a7fe4b0f6a7edec0eef
вітьок втіче на полтавщину а ключки залишуться шо обі…ні коло розбитого корита, ами не забудемо про їхні подвиги на ККЗ про звільниних працівників наклипів та зламаних доль.
бред
ну да хіба так можна?????????
вИТЕК и обеи ключки багажом прихвати. Стукачи ( лизуны ) везде нужны.
СЛУЖБА БЕЗПЕКИ зверніть увагу директор кабак на комбікормовому ВОРУЄ БЕНЗИН
@Гость
А ще він унічтожає зерно кукурудзи та сої щляхом дробіння. Потімм все це заставляє бідних людей змішувати до кучі з іншими різними компонентами, в результаті виходить якась лабуда. Да забув сказати, що всі ці чаклунські дійства супруводжує матюками під час танців на столі з якоюсь клшкою ірою.
Ну хватить уже про того кабака чи як його там. Наче на ньому світ зійшовся. Таке враження, що хтось там хворіє на маньякально деприсивний синдром. Прочитавши ці пости, склалось враження, що декого з того заводу, треба до психіатора.
Вместо голословных и высокопарных обвинений, дайте ка конкретные факты. Когда, сколько, как?
Это будет по взрослому, и не будите выглядеть смешным. а то все мастаки кричать воруют. Ведь всем известно, кто первым кричит в толпе — Держите вора!!!!
Звинуватити людину можна любу, але де ваші докази щодо цього? Оце вже наступив Кабак комусь на брехливого мозоля, що не можуть зупинитися!!!!!!! Краще погляньте, що робиться на інших підприємствах!!! Просто жах якийсь!!!Мабуть ви всі там загубили саму елементарну людську совість……..
Скажіть будь-ласка, а коли востаннє він займався «танцями» з шлюшкою ірою на столі? Чи може все це ваші вигадки??? Адже даної персони зараз не має на заводі??? Чи це не так???
На автомобілі деректора ніхто не перевіряе спідометер, списання палива проводиться за взятим паливом за місяць, показники спідометра не відповідають даним у подорожних листах, і жодного путьвого листа КАБАК не незаповнняе. ОСЬ І ФАКТИ.
вИТЕК Мы будем скучать
Це дуже добре коли керівники компетентні, на роботу хочеться іти,а не так як на ккз ідеш неначе на розстріл і цілий день слухать маттюча в три етажа.Ми раді за вас, нехай хоч у когось буде все добре . УСПІХІВ вам у праці!!!!!