Местоположение: Киев
Описание:
Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.
Контакты
Контакты не указаны
Местоположение: Киев
Описание:
Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.
Контакты не указаны
Отзывы о компании Авангард, агрохолдинг
комментариев 480
виктор павлович пора домой.мы все так етого ждем.
добавте простым трудягам зарплату за вредность они так пашут за етот мизер и еще в таких условиях
кабак есть кабак шо с него взять у него и фамилия подходящая.хочет построить себе кареру пока молодой то и рвет сибе *опу и всем остальным.а особенно ирке
@Гость Шановні друзі! Закликаю ВАС до чесної праці. Працюйне віддано, наполегливо, з повною віддачею , без праздничных, без переработок, без выходных і усмішкою на обличчі. А вообще крепостное право отменили в 1861.
Я не роблю на комбікормовому.Про цей сайт дізнався біля магазину.Читали всією сімєю. Новорічні вогники «Отдихають».
Виктор Павлович относительно вашего любимого лозунга » Все воры. Все крадут » — это паранойя. А у нас рядышком есть отличное заведение. Должны помочь.
правільно сказано гнати потрібно в шию такого спіціаліста як Кабака та його прихлібателів
Шановні друзі! Закликаю ВАС до чесної праці. Не крадіть, не брешіть і язиками не потрібне не чешіть. Працюйне віддано, наполегливо, з повною віддачею і усмішкою на обличчі.
Пани з Авангарду.
працювати віддано можливо, але коли є повага до керівника, а коли він ду.ень — про що можна говорити.
як показуе практика що це рівнозначно звільненю під любим приводом, дехто уже пробував.
ребята!!!Гнать один на одного в чате это хорошо,как я понял с написаного,так скажите все то что написали в глаза тем людям и при всему колективе,не бойтесь»).
Я незнаю яка людина сказала що Кабак розумний керівнмк ????????? Якщо навідь з своїми співробітниками не може найти спільної мови. іде на поводу свого менеджера як ми вцьому впевнилися на корпоративі та на іншиг безглуздих акціях. На мою думку він просто ба**н ну не керівник.
Не можу понять чому й досі говорять, що він «на поводу» у Ірини.Невже вони й досі «труться»? За останній час як мене повідомили між ними нічого вже не має, чи це все маячня ?????????? Хто може повідомити істину??????????? Кому вірити??
Чего греха таить,все выше и ниже написаное о компании,сотрудниках,зарплете,отношениях,коррупциях,махинациях,шестёрничестве,подлабузнечестве та и остальной херне что творится в этом «АВАНГАРДЕ»- истенная правда.Знаю,работал(а),пережил(а),ушол(а),не жалею.Ну за ту мизерную зарплату с такими задержками и ещё с такими отчеслениями,не знаючи за что,(а типа не сделали норму или подобные пр.бы со стороны начальства и тому подобная хрень), с такими рыночными ценами людям только выживать остаётся ,а просто жить это-сказка.Так что компания «АВАНГАРД» поднемите ЛЮДЯМ зарплату и много проблем у вас исчезнет.И НЕ НАДО ЗАБИРАТЬ У ЛЮДЕЙ ТО ЧТО ЗАРАБОТАНО «ПОТОМ И КРОВЮ»!!!
Оце так зайшов до вас в гості, шукав одне, а знайшов інше!! Та й начитався про свого знайомого такого…… Скажу одне: з ним знайомий давно і навіть не можу повірити в те , що хтось міг таке написати. На скільки я знаю — то таких жінок як Ольга (дружина Кабака) жодний нормальний мужик ніколи не покинув би!!!!!!!!!!! Так що не перебільшуйте тут, а смуга може лягти любому з нас…а менеджер мабуть знала , що він одружений і хай надалі думає головою, а не переднім місцем……..
старожилу!!!! Вікторе не беріть на себе дуже багато, те,що ви пишите суржиком не означає,що на заводі працюють одні тупоголові барани. Ти такий самий, ти не от бога !!!!!!!!!
до Терентійовича тобі далеко, то людина була а ти…..хвойда!!!!!
А на місці б Ірини Ключки я б трішки пригальмував з своїми амбіціями, бо вже разок гульнула і в Києві,і з армянами,не вистачило???? Іра ти гарна дівчина, але ж не треба свої рогатки розкидать так на людях, бо ти вже дома чудиш, батьків пожалій, батько ж сп’ється!!!!!! Кабак тут ненадовго і ти ж за ним підеш, ти це розумієш???? і Віталіка потягнеш, хоть правда і він гниленький
НУ, рассмешили. Опыт бестолкового строительства «потемкинской деревни» на Авиасе у нее есть, но она же считает возможным подключить водопровод без прокладки к зданию канализации. Народ в шоке от ее некомпетенции и амбиций
@Гость
Руководит на заводе не зав. лаб. ,а «ДЕРЕКТРИСА»
Тупоголові барани. Досить писать разну срань!!! Работав при Чаплі, Василенку, Шапрану, а зараз Кабак. Вам нравились директора, які нікуди не лізли. А тепер замилюєте свої глазки. Я про ох…..нну лабораторию. знаємо всі де взялась шевроле у нач лаборатории, а тепер опельок. А вони спирають якісь грішки на когось шоб відвести підозри куда подальше. Канешно вони писатимуть різну х…ню на Кабака бо розкусив він їх. Була тут ще Дмитровна, начальница моя, такого афериста попробуй найди. Работаю по змінам, бачив все шо відбувається на заводі, одні крадуни. Роблю мовчки, нікуди діваться.
@Гость
Зачем директор, если работой управляет начальник лаборатории
Виктор Павлович время собирать чУмаданы и двинуть дальше
Совершенно верно. Ставленица Мартиненко Н.П. на Комбикормовом заводе — зав лаборатории Безпала Н.М., которая делаєт сумасшедшие откаты, на Кировской птицефабрике — гл. технолог, которая ворует корм. И много других… Так почему так получается, тот кто ворует, работает дальше и дальше ворует, а кто честно работает, того увольняют? А может быть Мартиненко Н.П. выгодно с ними работь? А может быть она соучастница откатов? Или просто тупой руководитель на уровне занимаемой посаде?
Наверное, писал кто-то з них. Конечно, они «грамотні спеціалісти», ведь обворовувать компанию в таких масштабах, могут только они… Ребята, может хватит уже, остановитесь!!!
директор потрібний для замітання заводу це в нього найкраще виходить.