Західний Буг



Местоположение: с.Павлів

Контакты

Контакты не указаны

Отзывы о компании Західний Буг

комментариев 65

  • гость
    26.05.2014 в 00:00

    працював у цій фірмі у Скоморохському підрозділі БАРДАК це мягко сказано.Виконана робота
    не цінилась і не оплачувалась так як було домовлено.Робиш 100га записують 70га це ще вкращому випадку,щось вияснити НЕМОЖЛИВО.А саме цікаве у цьому підрозділі є начальство.
    Директор РАТИМЧУК.Б.С. і головний агроном ШКРАБА.Р.М ЦЕ Є ПЕРШІ ЗЛОДІЇ ЦЬОГО ПІДРОЗДІЛУ.
    Це така колишня колгоспна банда.Скажу вам так-що біль тупішого агронома я не зустрічав.
    У цьому підрозділі тракторист-це є РАБ,не знаю куди дивляться державні контролюючі органи,адже людина неможе працювати 24год,і відпочивати 24год.Тракторна бригада це взагалі унікальне місце, 2-роки немає де помитися,і посрати тоже.Мені дивно з ВИЩОГО КЕРІВНИЦТВА яке знаходиться у ПАВЛОВІ,вони ще прикривають цей бардак,чому не реагують
    на скарги працівників щодо керівництва підрозділу СКОМОРОХИ. І ЩЕ ЗНІМІТЬ РЕКЛАМУ З СОКАЛЬСЬКОГО РАДІО -ця реклама не відповідає дійсності.Доречі усі махінації з паями які надав РАТИМЧУК Б.С всім уже знайомі.Питав працівників яка зараз ситуація розчарувався тому що нічого не змінилось.

  • гость
    26.05.2014 в 00:00

    малий МАРЦІНКО-ТИ клоун «західного бугу»як би не твій тато то ти би зараз працювава грушчиком в РУКАВИЧЦІ.І перестань панти лімонити в РАВІ-РУСКІЙ,бо управа на тебе є.

  • Гость
    19.05.2014 в 00:00

    там ше й до підбору кадрів цікаво підходять. оголосили конкурс на заміщення посади юриста, виставили вимоги як для справжніх фахівців, шось там думали, в носі кулупалися… а прийняли на роботу начальника вик Юрка Ференса, якого вигнали за взятку з державної роботи. який із нього знавець права? який із нього цивіліст? тільки взятки брати вміє…хоча ні. раз вигнали — значить не вміє.
    Гидотна кантора, шоб там малий марцінко не казав. він же не шарить шо працює там лише завдяки таткові.
    Сам там працював, знайшов іншу роботу і покинув той колгосп. НЕ ПОПАДАЙТЕСЯ !!!

  • Гость
    15.05.2014 в 00:00

    тоді питань нема не фіг там працювати

  • Гость
    14.05.2014 в 00:00

    фірма порошенка усі крадуть разом із сікорським

  • Гость
    11.05.2014 в 00:00

    марцінко яке в тебе лице створити б ще одну програму кращий гщсподар 2 і розказати правду як ви тупо доїте СІКОРСЬКОГО як корову в свою користь стратеги хироиі

  • Думка з боку
    06.05.2014 в 00:00

    У фірми є майбутнє. Лише потрібно зменшити в них к-сть псевдо кваліфікованих кадрів. І Сікорському краще придивитись до свого оточення

  • Гость
    06.05.2014 в 00:00

    йОМУ НЕ ТРЕБА ПРИДИВЛЯТИСЬ ВІН І ТАК ЗНАЕ

  • Гость
    03.05.2014 в 00:00

    зах буг повна срака керуючі не професіонали делетанти

  • Гость
    08.04.2014 в 00:00

    Гость :
    правда така що люди не мають роботи і йдуть в те західне болото але там ні дочого не доробишся з ранку ти працівник а після обіду тебе звільнено та і нема на чому вже працювати вже все добите а потім штраф здеруть як за добре а можеш працювати за дармо а тебе вже 2 тижні як звільнили а працював бо небуло ким замінити аж знайшли стажора і потім докажи що ти не кінь

    Дійсно «західне болото»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Гость
    08.04.2014 в 00:00

    Доречна цитата з http://gazeta.ua: «З лівої сторони вулиці бачимо будови місцевого агроформування – ПП «Західний Буг». Якоїсь сучасності тут не видно — колгосп як колгосп». А керують і плюються ніби в космос зібралися.

  • Гость
    07.04.2014 в 00:00

    правда така що люди не мають роботи і йдуть в те західне болото але там ні дочого не доробишся з ранку ти працівник а після обіду тебе звільнено та і нема на чому вже працювати вже все добите а потім штраф здеруть як за добре а можеш працювати за дармо а тебе вже 2 тижні як звільнили а працював бо небуло ким замінити аж знайшли стажора і потім докажи що ти не кінь

  • гость
    06.04.2014 в 00:00

    молодці хлопці що пишете правду,нехай народ знає,що таке «західний буг».Нехай навчаться поважати людей які трудяться.

  • Гость
    06.04.2014 в 00:00

    На рахунок сраколизів,погоджуюсь.там таких люблять і тримають.чітко налагоджена схема,де беруть стажеровщиків які пахають як звичайні працівники,платять копійки,виганяють,беруть нових.так по кругу.рідко кому щастить.краще ніколи не тратьте свій час як я потратила на таку фігню,як західний буг,там довідка медична забирає більше грошей і часу,ніж видана вам»зарплата»

  • Гость
    06.04.2014 в 00:00

    тут ніхто і працювати не буде, без вигоди, кожен на відкат чекає…

1 2 3

Оставить отзыв о компании Західний Буг

Отмеченные поля обязательны к заполнению *