Скажите кто покупал у них продукцию? Я пітался уже несколько раз но их меннджер ни в какую тормозит и всьо тут как с такими работать. Давал же хорошую цену.
@Гость
таке враження шо то писав демчук або одноріг нічого мудрого вони так і неможуть сказати краще сікорский прислухався до простих чорних робочих йому б було дешевше
Отут сидите і бздите всі, дубасячи один одного і пріючи від задоволення, що йдете в Європу….)
А вас свій же холоп гамселить і гамселить…..а ви його….Так і борсаетеся в багнюці, про Європу мріючи, та потішаючись, що пан польський буде добрішим….коли буде встромляти кілка, то змастить салом…..))
Диви…як вам гірко при демократії та незалежності…))
пп з буг дарма тратить гроші на рекламу люди які там знають і доводять іншим що це все брехня інакше за весь час існуввння пп коли так булол б до\бре рекламма непотрібна була б
Як кажуть в Одесі, щоб ти жив на одну з/пл! Так і я, мені моєї з/пл мало, тому і доводиться накидати на цінах при закупівлі різного с/г хламу. Із врожайності процентів від керівництва не дождесся а от на недовисіванні чи недовнесенні непогани виходить, так і працює наша агрономічна служба!
@Гость
Дійсно — це правда, гірка, але все ж таки правда, якщо власники та діючі директори не почнуть стягувати псевдокерівників, наступлять погані часи, як для фірми так і для людей в цілому. Порада: пред тим, як брати на високу посаду людину потрібний також кастинг, як з нищою ланкою людей, які дійсно хочуть і можуть працювати.
Сам працюю в цій компанії і задоволений. Зарплату платять скільки заробив і основне що вчасно.Одна з основних цілей компанії не дати вкрасти. А про Марцінка вже давно так говорять без відкату можеш не приїжати.
може підпримство і розвивається але людей в ньому мають як за рабів хочуть щоби без вихідних гарували і цілодобово на таких як Марцінка і нікого необходять твоі проблеми і основне нема кому поскаржитись
невірте люди рекламі бо це брехня будете днювати іночувати на цій роботі не за ті гроші що обіцяють щей будуть штрафувати за нізащо і щоб ти був в них рабом
Марцінко це підприємство доведе до банкруцтва, він нач відділу закупок і без откату взагалі нізким нехоче розмовляти, таких дерибанів-менеджерів потрібно садити до ЮЛІ!
Отзывы о компании Західний Буг
комментариев 65
@Ксюха
якщо робота в радість тоді це життя а якщо обовязок тоді це рабство М Рильсьий А про відданість собаучу сам Сталін так сказав
Вітаю дурака коляна з 2014 щоб менши ти вкрав , а сікорський зловив ,а енді послав.
@механізатор
те що комусь не вийшло — це одне! А вміти працювати віддано — це друге.
@Ксюха
правда і ще яка скоро будуть китайців брати дешеву раб силу
Це все не правда!!!!!
Ой не довго він на посаді агронома залишиться скоро тато потягне вгору.
Вже директор одного з підрозділів(син Марцінка). Що далі? Заступник директора?
Скажите кто покупал у них продукцию? Я пітался уже несколько раз но их меннджер ни в какую тормозит и всьо тут как с такими работать. Давал же хорошую цену.
@Нибулон
Да да есть такое.
@Гость
таке враження шо то писав демчук або одноріг нічого мудрого вони так і неможуть сказати краще сікорский прислухався до простих чорних робочих йому б було дешевше
Отут сидите і бздите всі, дубасячи один одного і пріючи від задоволення, що йдете в Європу….)
А вас свій же холоп гамселить і гамселить…..а ви його….Так і борсаетеся в багнюці, про Європу мріючи, та потішаючись, що пан польський буде добрішим….коли буде встромляти кілка, то змастить салом…..))
Диви…як вам гірко при демократії та незалежності…))
пп з буг дарма тратить гроші на рекламу люди які там знають і доводять іншим що це все брехня інакше за весь час існуввння пп коли так булол б до\бре рекламма непотрібна була б
Як кажуть в Одесі, щоб ти жив на одну з/пл! Так і я, мені моєї з/пл мало, тому і доводиться накидати на цінах при закупівлі різного с/г хламу. Із врожайності процентів від керівництва не дождесся а от на недовисіванні чи недовнесенні непогани виходить, так і працює наша агрономічна служба!
кастинг потрібний і то дуже бо в пп зах буг працюють люди далекі від сільського господарства а також на керівних інженерних посадах
@Гость
Дійсно — це правда, гірка, але все ж таки правда, якщо власники та діючі директори не почнуть стягувати псевдокерівників, наступлять погані часи, як для фірми так і для людей в цілому. Порада: пред тим, як брати на високу посаду людину потрібний також кастинг, як з нищою ланкою людей, які дійсно хочуть і можуть працювати.
@Володимир
дарма трата грошей на рекламу бо то брехня хто бодай раз буде там працювати буде потім плюватись що туди пішов
Слухайте радіо Сокаль та ФМ Галичина там все говорять.
Може хто знаэ електронну скриньку відділу кадрів
Ой не довго він на посаді агронома залишиться скоро тато потягне вгору.
марцінка син працює агрономом без освіти….
@Гость
це напевно сам марцінко написав…тобі не встидно
Сам працюю в цій компанії і задоволений. Зарплату платять скільки заробив і основне що вчасно.Одна з основних цілей компанії не дати вкрасти. А про Марцінка вже давно так говорять без відкату можеш не приїжати.
може підпримство і розвивається але людей в ньому мають як за рабів хочуть щоби без вихідних гарували і цілодобово на таких як Марцінка і нікого необходять твоі проблеми і основне нема кому поскаржитись
невірте люди рекламі бо це брехня будете днювати іночувати на цій роботі не за ті гроші що обіцяють щей будуть штрафувати за нізащо і щоб ти був в них рабом
Марцінко це підприємство доведе до банкруцтва, він нач відділу закупок і без откату взагалі нізким нехоче розмовляти, таких дерибанів-менеджерів потрібно садити до ЮЛІ!
Підприємство на стадії росту. Якщо керівництво не припинить стягувати всяких псевдо керівників. Ріст може стати кінцем