Західний Буг



Местоположение: с.Павлів

Контакты

Контакты не указаны

Отзывы о компании Західний Буг

комментариев 65

  • механізатор
    10.01.2014 в 00:00

    @Ксюха
    якщо робота в радість тоді це життя а якщо обовязок тоді це рабство М Рильсьий А про відданість собаучу сам Сталін так сказав

  • Гость
    10.01.2014 в 00:00

    Вітаю дурака коляна з 2014 щоб менши ти вкрав , а сікорський зловив ,а енді послав.

  • Ксюха
    10.01.2014 в 00:00

    @механізатор
    те що комусь не вийшло — це одне! А вміти працювати віддано — це друге.

  • механізатор
    25.12.2013 в 00:00

    @Ксюха
    правда і ще яка скоро будуть китайців брати дешеву раб силу

  • Ксюха
    23.12.2013 в 00:00

    Це все не правда!!!!!

  • Гость
    23.12.2013 в 00:00

    Гость :

    Гость : марцінка син працює агрономом без освіти….

    Ой не довго він на посаді агронома залишиться скоро тато потягне вгору.

    Вже директор одного з підрозділів(син Марцінка). Що далі? Заступник директора?

  • Нибулон
    08.11.2013 в 00:00

    Скажите кто покупал у них продукцию? Я пітался уже несколько раз но их меннджер ни в какую тормозит и всьо тут как с такими работать. Давал же хорошую цену.

  • Нибулон
    08.11.2013 в 00:00

    @Нибулон
    Да да есть такое.

  • механізатор
    05.11.2013 в 00:00

    @Гость
    таке враження шо то писав демчук або одноріг нічого мудрого вони так і неможуть сказати краще сікорский прислухався до простих чорних робочих йому б було дешевше

  • Гость
    18.10.2013 в 00:00

    Отут сидите і бздите всі, дубасячи один одного і пріючи від задоволення, що йдете в Європу….)
    А вас свій же холоп гамселить і гамселить…..а ви його….Так і борсаетеся в багнюці, про Європу мріючи, та потішаючись, що пан польський буде добрішим….коли буде встромляти кілка, то змастить салом…..))
    Диви…як вам гірко при демократії та незалежності…))

  • механізатор
    06.10.2013 в 00:00

    пп з буг дарма тратить гроші на рекламу люди які там знають і доводять іншим що це все брехня інакше за весь час існуввння пп коли так булол б до\бре рекламма непотрібна була б

  • Сам Марцінко
    18.09.2013 в 00:00

    Як кажуть в Одесі, щоб ти жив на одну з/пл! Так і я, мені моєї з/пл мало, тому і доводиться накидати на цінах при закупівлі різного с/г хламу. Із врожайності процентів від керівництва не дождесся а от на недовисіванні чи недовнесенні непогани виходить, так і працює наша агрономічна служба!

  • механізатор
    17.09.2013 в 00:00

    кастинг потрібний і то дуже бо в пп зах буг працюють люди далекі від сільського господарства а також на керівних інженерних посадах

  • Сергій
    16.09.2013 в 00:00

    @Гость
    Дійсно — це правда, гірка, але все ж таки правда, якщо власники та діючі директори не почнуть стягувати псевдокерівників, наступлять погані часи, як для фірми так і для людей в цілому. Порада: пред тим, як брати на високу посаду людину потрібний також кастинг, як з нищою ланкою людей, які дійсно хочуть і можуть працювати.

  • механізатор
    13.09.2013 в 00:00

    @Володимир

    дарма трата грошей на рекламу бо то брехня хто бодай раз буде там працювати буде потім плюватись що туди пішов

  • Володимир
    12.09.2013 в 00:00

    анжелес : Може хто знаэ електронну скриньку відділу кадрів

    Слухайте радіо Сокаль та ФМ Галичина там все говорять.

  • анжелес
    26.06.2013 в 00:00

    Може хто знаэ електронну скриньку відділу кадрів

  • Гость
    24.05.2013 в 00:00

    Гость : марцінка син працює агрономом без освіти….

    Ой не довго він на посаді агронома залишиться скоро тато потягне вгору.

  • Гость
    22.05.2013 в 00:00

    марцінка син працює агрономом без освіти….

  • Гость
    22.05.2013 в 00:00

    @Гость
    це напевно сам марцінко написав…тобі не встидно

  • Гость
    14.05.2013 в 00:00

    Сам працюю в цій компанії і задоволений. Зарплату платять скільки заробив і основне що вчасно.Одна з основних цілей компанії не дати вкрасти. А про Марцінка вже давно так говорять без відкату можеш не приїжати.

  • Гость
    24.04.2013 в 00:00

    може підпримство і розвивається але людей в ньому мають як за рабів хочуть щоби без вихідних гарували і цілодобово на таких як Марцінка і нікого необходять твоі проблеми і основне нема кому поскаржитись

  • механізатор
    24.04.2013 в 00:00

    невірте люди рекламі бо це брехня будете днювати іночувати на цій роботі не за ті гроші що обіцяють щей будуть штрафувати за нізащо і щоб ти був в них рабом

  • Вітя
    14.10.2012 в 00:00

    Марцінко це підприємство доведе до банкруцтва, він нач відділу закупок і без откату взагалі нізким нехоче розмовляти, таких дерибанів-менеджерів потрібно садити до ЮЛІ!

  • Гость
    11.07.2012 в 00:00

    Підприємство на стадії росту. Якщо керівництво не припинить стягувати всяких псевдо керівників. Ріст може стати кінцем

1 2 3

Оставить отзыв о компании Західний Буг

Отмеченные поля обязательны к заполнению *