Західний Буг



Местоположение: с.Павлів

Контакты

Контакты не указаны

Отзывы о компании Західний Буг

комментариев 65

  • Гость
    16.03.2014 в 00:00

    щоб чогось досягти в З.Б треба бути добрим лизосраком так щоб аж язик припікало

  • Гость
    13.03.2014 в 00:00

    Та Сікора напевно точно тупий тирять в нього зпід носа а він їм вірить бо платить велоикі
    бабки думае що працюють на совість а його обводять як лоха особливо ті шо на джіпах розсікають а на холопах шкіра репить бо треба шоб план вчасно вклались і премії урвати і зменшити платню працівникам а стільки толкових хлопців пішло через дебілів

  • Містер
    12.03.2014 в 00:00

    видається, що сікорський всього того не читає, тупо вірить, думає що всі «холопи» брешуть, щоб «міцну і динамічну компанію не розхитали». А її розхитає Кулян. Він вже досвід має — довів до банкрутства Агромарк і взявся до Бугу. Там дивись і до Цукру добереться. Його вже туди пускають, шастає. Скільки тут не працюю, ніяк зрозуміти не можу для чого ускладнювати роботу трактористам і механікам, а разом із ними бухгалтерам (тіпа, щоб не крали), коли з-під носа ТИРЯТЬ, розкрадають відкатами і тупим, плоским обманом. Про решту писати не буду — потреби немає, ви самі все знаєте. Все, про що говрите — правда.

    Порада на майбутнє: хочете тут довго і успішно працювати — кричіть голосніше, кричіть так, щоб горло розривалось. Будете верещати — будуть вас хвалити!!! Ви ж знаєте про кого йдеться…і про язичок не забувайте!

  • Гость
    02.03.2014 в 00:00

    Володимир Марцінко : Обіжений народ…Якщо вас поперли бо ви не кваліфіковані робітник,тоді ідіть працювати в іншу фірму і наберайтесь досвіду,а бо саме краще москалям дачі будуйте.А обсерати людей які хочуть своєю працею чогось досягти не потрібно. А писати під псевдонімом не потрібно,будьте сміливими скажіть все в лице.!!!

    Влучно сказано

  • Гость
    02.03.2014 в 00:00

    Гость : @Володимир Марцінко
    кого поперли понабирали долбо-бів ікерують дебіли одноріг демчук ітому подібні дебіли зякими ніхто нехоче робити навіть деректори підрозділів нарікають тьільки не сраколиз жмур підрихтувати би йому бальник люди пишіть правду небійтесь хай сікора подумае який внього бардак

    Влучно сказано

  • Гость
    28.02.2014 в 00:00

    @Володимир Марцінко
    кого поперли понабирали долбо-бів ікерують дебіли одноріг демчук ітому подібні дебіли зякими ніхто нехоче робити навіть деректори підрозділів нарікають тьільки не сраколиз жмур підрихтувати би йому бальник люди пишіть правду небійтесь хай сікора подумае який внього бардак

  • Володимир Марцінко
    27.02.2014 в 00:00

    Обіжений народ…Якщо вас поперли бо ви не кваліфіковані робітник,тоді ідіть працювати в іншу фірму і наберайтесь досвіду,а бо саме краще москалям дачі будуйте.А обсерати людей які хочуть своєю працею чогось досягти не потрібно. А писати під псевдонімом не потрібно,будьте сміливими скажіть все в лице.!!!

  • механізатор
    19.02.2014 в 00:00

    @Гость
    нерекомендую потім будеш жаліти

  • Гость
    18.02.2014 в 00:00

    Хочу влаштуватися в Західний Буг на посаду інженера-землевпорядника, можливо хтось щось підкаже, як там з заробітною платою і з відношенням?

  • механізатор
    16.02.2014 в 00:00

    @механізатор< ікорс

    @механізатор
    Сікорський став вже таким директором що прості люди неможуть до нього прийти прихврстні не підпускають а дарма почув би багато цікавого про господарність і кишеня його би напевно збагатилась

  • Гость
    11.02.2014 в 00:00

    механізатор : @Гость
    шпак ще той шпак тільки то і робить шо на відкати працюе а винні завжди трактористи потім зних штрафи деруть за поломки і ремонти ТЯП ЛЯП

    так тут все зрозуміло, шпак родич марцінка а це в них в крові на відкати працювати.

  • Гость
    11.02.2014 в 00:00

    Благодарный поставщик ЗЗР :

    механізатор : ТА Сікорського Марцінко розводить як ЮПІ

    Когда он уже розкусит того недоделаного агронома. Чего он с ним возится.

    не розкусить він йому довіряє і вірить йому більше ніж собі. А даремно.

  • механізатор
    11.02.2014 в 00:00

    @Гость
    втому то іпроблема що всі родичі нікого і послати нема на за правду понаставляють начальниками синків кумів а ті понтують перед людьми з кишені Сікорського видно йому так і добре

  • механізатор
    05.02.2014 в 00:00

    @Гость
    шпак ще той шпак тільки то і робить шо на відкати працюе а винні завжди трактористи потім зних штрафи деруть за поломки і ремонти ТЯП ЛЯП

  • Гость
    04.02.2014 в 00:00

    ще такий самий керівник відділу постачання запчастин Шпак Зеновій Теофілійович,реальна пропозиція по запчастинах його не цікавить,цікавить процент відкату!

  • механізатор
    02.02.2014 в 00:00

    @Гость
    нефиг там работать

  • Гость
    01.02.2014 в 00:00

    @Благодарный поставщик ЗЗР
    хочю на роботу дайте ел адрес ваканцый

  • механізатор
    01.02.2014 в 00:00

    @Благодарный поставщик ЗЗР
    а чого агронома звичайний недурний тракторист

  • Благодарный поставщик ЗЗР
    31.01.2014 в 00:00

    механізатор : ТА Сікорського Марцінко розводить як ЮПІ

    Когда он уже розкусит того недоделаного агронома. Чего он с ним возится.

  • Саша
    28.01.2014 в 00:00

    хто такий,у вас працював Возняк здається

  • механізатор
    26.01.2014 в 00:00

    @механізатор
    за все що выдбуваеться на пп несе відповідальнісьть безпосередньо деректор а щой ого розводять він сам собі винен прийде час коли він сам сяде в трактор бо небуде кому працювати іна чому бо іненери набирають кого попало і те попало гробить техніку а начальство примудряеться ще й економити в свою кишеню і потім щей премії за це бере РОЗВОД ще й який

  • механізатор
    23.01.2014 в 00:00

    ТА Сікорського Марцінко розводить як ЮПІ

  • Гость
    16.01.2014 в 00:00

    Сікорський сам гроші непогано заробляє і його брат
    У порошенка на вінничині фінансовий такий самий колгосп ,крадуть як можуть упорошенка

  • механізатор
    15.01.2014 в 00:00

    @механізатор
    чи то сікорскому дійсно пофіг лиш би бабло косити запросивм би трактористів на нараду розказали б як його розводять на рівному місці

  • механізатор
    10.01.2014 в 00:00

    @Ксюха
    відданісьть собача хвороба а люди не пси як дехто

1 2 3

Оставить отзыв о компании Західний Буг

Отмеченные поля обязательны к заполнению *