Местоположение: Киев
Описание:
Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.
Контакты
Контакты не указаны
Местоположение: Киев
Описание:
Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.
Контакты не указаны
Отзывы о компании Авангард, агрохолдинг
комментариев 480
@Гость
Факти є? Наклепи лише вмієте робить!
Вигнали не тільки ірку, а і її братика ох…ного економіста віталія. Їм як сказали про звільнення, то обоє були червоні як перчини .Село все ГУДЕ , за всю » сімейку » тільки і балачки . Нехай відчують ВСЕ на своїй шкурі , може хоч це всих кЛЮЧОК навчить як треба жити з ЛЮДЬМИ. Бумеранг злоби який вони запустили на людей — ВЕРНУВСЯ до них!!!!!
Так что там с дониками все безработные ???
кабака і ірочку звільнили так, як вони звільняли людей: «без сожаления»
нехай для віті буде урок, з яким ставленням звільняв сам людей так і їх звільнили.
І ярмо вора приліпили також, за бензинчик.
вітя ми також з тобою попрощались «без сожаления»
А какого числа вернется ваш «куриный менеджер» из Турции кто знает, подскажите, очень нужно ???
Більше такого менеджера на ККЗ не має. Її звільнено, можете не розшукувати!!!!!!!!!!!!!!@гость
Ну а як же, велика радість, бо надоЇло вам бовтатись по ККЗ в » обкаканих» штанях, да??????? Мабуть зовсім совість загубили, навіть у таке свято злорадствуєте. Ну нічого ще побачите, що вас чекає…………..
А какого числа вернется ваш «куриный менеджер» из Турции кто знает, подскажите, очень нужно ???
Уже дома всі доники БЕЗРОБІТНІ ,шукають Сірка,щоб позичити у нього очі за свої «діянія»
Уже дома всі доники БЕЗРОБІТНІ ,шукають Сірка,щоб позичити у нього очі за свої «діянія»
Що некажіть а справидливість є на світі, з першого дня кабак шукав ВОРОВ лише для того шоб відвести від себе і своїх послідовників погляд, скількиж вони звільнили праціників не дивлячись на те що вони сумлівно виконували свої обовяски, що в кожного з них є родина,і все це лише і за своеїї вигоди. І хай подивляця тим людям в очі !!!!!!!!!!!!!!!!!!11
О каком позоре вы бредите??? Понапридумывали чего только можно. И на счет его правления не нужно пи***ть, просто нету человеческих слов…добились все-таки своего да? Люди, берегитесь не таких руководителей, а таких гнилых и лживых человечков как на ККЗ !!!!!!!!!
вСІ три дОНИКИ — швиденько збирайте свої ЛАХИ поки вАС не вивели під » кроваві рученьки»,як кАБАКА
Ну а як же, велика радість, бо надоЇло вам бовтатись по ККЗ в » обкаканих» штанях, да??????? Мабуть зовсім совість загубили, навіть у таке свято злорадствуєте. Ну нічого ще побачите, що вас чекає…………..
Повністю згоден !!!! Ура!!!! Справедливість ще існує!!!!!!!
@гость
А що не подобається як люди правду пишуть — очі коле!!!! Це називається «злорадствують», а як називається той бардак та хамство, що відбувалось з подачі кабака та ключок Ірини та Віталія. Ця сімейка познущалась не над одним працівником, а тепер їм правда очі коле!!!!!! За свої вчинки потрібно розраховуватись, от нарешті цей час настав!!!!!!!!!!!! @гость
(«Ну нічого ще побачите, що вас чекає,,,.»)
Аце так «наєзди», що нас чекає ми і так знаємо!!Звільнення від бидла: кабак та ключки!!!!!!!! А що чекає ВАС за себе подумайте???? Тікайте з ККЗ поки з вами працівники самі не розправились!!!
@гость
Скажите пожалуйста где сейчас Марченко???
скажіть чи сьогодні на заводі є ключка ірина бо сказали що вона у відрядженні?
В Турцию «Куриный менеджер» укатил ))) от позора по дальше)))
Друзья! Прошу всех, кому известны хоть малейшие факты нарушений трудового, пенсионного или жилищного законодательства со стороны Бахматюка и КО — высылайте мне на мейл [email protected] все материалы, фото, видео, аудио — всё, что у вас есть. Я журналист. И имею очень большое желание во-первых — максимально полно высветить и сделать достоянием гласности то, что творит эта шайка, а во-вторых — нашими общими усилиями посадить эту компанию туда, где им и место! Главное — не бойтесь! Рассказывайте всё! Иначе — никогда этому скотскому беспределу конца не будет! И все мы будем в их глазах безмолвным быдлом!
Святий МИКОЛАЙ приніс велику радість для працівників ККЗ Перше Травня ЗВІЛЬНИЛИ кабака.
вИТЕК и обеи ключки багажом прихвати. Стукачи везде нужны
вИТЕК Мы будем скучать
кабак покинул ККЗ с позором которого он даже не осознает, за год его правления (осталось все как после войны, одна кругом разруха ) нужно будет восстанавливать завод еще лет пять. Люди берегитесь такого руководителя !
как на всех не знаю , на Богодуховской птицефабрике присутствет .
и снова ЖАБА
Східне це капля в морі, Авангард всю нашу країну засрав. Те що робиться на підприємствах пана Бахматюка даже страхіттям не назвеш, а прокуратура мовчить.
В Східном Авангард працює з грудня 2011 року. Всі поля і місця де є вільні загадили навозом. В окрузі мухи людей заїдають. Каналізації немає і її стічні води відкачують на поверхню на радість жителям Східного. Всю дохляків вивозять або на закриту птицефабрику на МИС або в Чернобаївку. Поки достроють фабрику в Східном прораби уворують ще не один міліон гривень