Авангард, агрохолдинг



Местоположение: Киев

Описание:

Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.

Контакты

Контакты не указаны

Отзывы о компании Авангард, агрохолдинг

комментариев 480

  • Гость
    27.05.2013 в 00:00

    @Гость
    Факти є? Наклепи лише вмієте робить!

  • гость
    26.05.2013 в 00:00

    Гость : Більше такого менеджера на ККЗ не має. Її звільнено, можете не розшукувати!!!!!!!!!!!!!!@гость

    Вигнали не тільки ірку, а і її братика ох…ного економіста віталія. Їм як сказали про звільнення, то обоє були червоні як перчини .Село все ГУДЕ , за всю » сімейку » тільки і балачки . Нехай відчують ВСЕ на своїй шкурі , може хоч це всих кЛЮЧОК навчить як треба жити з ЛЮДЬМИ. Бумеранг злоби який вони запустили на людей — ВЕРНУВСЯ до них!!!!!

  • Гость
    26.05.2013 в 00:00

    Так что там с дониками все безработные ???

  • Гость
    24.05.2013 в 00:00

    кабака і ірочку звільнили так, як вони звільняли людей: «без сожаления»
    нехай для віті буде урок, з яким ставленням звільняв сам людей так і їх звільнили.
    І ярмо вора приліпили також, за бензинчик.
    вітя ми також з тобою попрощались «без сожаления»

  • гость
    24.05.2013 в 00:00

    Гость : В Турцию «Куриный менеджер» укатил ))) от позора по дальше)))

    А какого числа вернется ваш «куриный менеджер» из Турции кто знает, подскажите, очень нужно ???

  • Гость
    24.05.2013 в 00:00

    Більше такого менеджера на ККЗ не має. Її звільнено, можете не розшукувати!!!!!!!!!!!!!!@гость

  • гость
    24.05.2013 в 00:00

    гость :

    Гость : Святий МИКОЛАЙ приніс велику радість для працівників ККЗ Перше Травня ЗВІЛЬНИЛИ кабака.

    Ну а як же, велика радість, бо надоЇло вам бовтатись по ККЗ в » обкаканих» штанях, да??????? Мабуть зовсім совість загубили, навіть у таке свято злорадствуєте. Ну нічого ще побачите, що вас чекає…………..

    гость :

    Гость : В Турцию «Куриный менеджер» укатил ))) от позора по дальше)))

    А какого числа вернется ваш «куриный менеджер» из Турции кто знает, подскажите, очень нужно ???

    Уже дома всі доники БЕЗРОБІТНІ ,шукають Сірка,щоб позичити у нього очі за свої «діянія»

  • Гость
    24.05.2013 в 00:00

    гость :

    гость :

    Гость : Святий МИКОЛАЙ приніс велику радість для працівників ККЗ Перше Травня ЗВІЛЬНИЛИ кабака.

    Ну а як же, велика радість, бо надоЇло вам бовтатись по ККЗ в » обкаканих» штанях, да??????? Мабуть зовсім совість загубили, навіть у таке свято злорадствуєте. Ну нічого ще побачите, що вас чекає…………..

    гость :

    Гость : В Турцию «Куриный менеджер» укатил ))) от позора по дальше)))

    А какого числа вернется ваш «куриный менеджер» из Турции кто знает, подскажите, очень нужно ???

    Уже дома всі доники БЕЗРОБІТНІ ,шукають Сірка,щоб позичити у нього очі за свої «діянія»

    Що некажіть а справидливість є на світі, з першого дня кабак шукав ВОРОВ лише для того шоб відвести від себе і своїх послідовників погляд, скількиж вони звільнили праціників не дивлячись на те що вони сумлівно виконували свої обовяски, що в кожного з них є родина,і все це лише і за своеїї вигоди. І хай подивляця тим людям в очі !!!!!!!!!!!!!!!!!!11

  • гость
    23.05.2013 в 00:00

    работник ККЗ : кабак покинул ККЗ с позором которого он даже не осознает, за год его правления (осталось все как после войны, одна кругом разруха ) нужно будет восстанавливать завод еще лет пять. Люди берегитесь такого руководителя !

    О каком позоре вы бредите??? Понапридумывали чего только можно. И на счет его правления не нужно пи***ть, просто нету человеческих слов…добились все-таки своего да? Люди, берегитесь не таких руководителей, а таких гнилых и лживых человечков как на ККЗ !!!!!!!!!

  • гость
    23.05.2013 в 00:00

    Гость : вИТЕК и обеи ключки багажом прихвати. Стукачи везде нужны

    вСІ три дОНИКИ — швиденько збирайте свої ЛАХИ поки вАС не вивели під » кроваві рученьки»,як кАБАКА

  • гость
    23.05.2013 в 00:00

    Гость : Святий МИКОЛАЙ приніс велику радість для працівників ККЗ Перше Травня ЗВІЛЬНИЛИ кабака.

    Ну а як же, велика радість, бо надоЇло вам бовтатись по ККЗ в » обкаканих» штанях, да??????? Мабуть зовсім совість загубили, навіть у таке свято злорадствуєте. Ну нічого ще побачите, що вас чекає…………..

  • Гость
    23.05.2013 в 00:00

    Повністю згоден !!!! Ура!!!! Справедливість ще існує!!!!!!!
    @гость

  • Гость
    23.05.2013 в 00:00

    А що не подобається як люди правду пишуть — очі коле!!!! Це називається «злорадствують», а як називається той бардак та хамство, що відбувалось з подачі кабака та ключок Ірини та Віталія. Ця сімейка познущалась не над одним працівником, а тепер їм правда очі коле!!!!!! За свої вчинки потрібно розраховуватись, от нарешті цей час настав!!!!!!!!!!!! @гость

  • Гость
    23.05.2013 в 00:00

    («Ну нічого ще побачите, що вас чекає,,,.»)
    Аце так «наєзди», що нас чекає ми і так знаємо!!Звільнення від бидла: кабак та ключки!!!!!!!! А що чекає ВАС за себе подумайте???? Тікайте з ККЗ поки з вами працівники самі не розправились!!!
    @гость

  • Гость
    23.05.2013 в 00:00

    Скажите пожалуйста где сейчас Марченко???

  • гость
    23.05.2013 в 00:00

    Гость : А що не подобається як люди правду пишуть – очі коле!!!! Це називається «злорадствують», а як називається той бардак та хамство, що відбувалось з подачі кабака та ключок Ірини та Віталія. Ця сімейка познущалась не над одним працівником, а тепер їм правда очі коле!!!!!! За свої вчинки потрібно розраховуватись, от нарешті цей час настав!!!!!!!!!!!! @гость

    скажіть чи сьогодні на заводі є ключка ірина бо сказали що вона у відрядженні?

  • Гость
    23.05.2013 в 00:00

    В Турцию «Куриный менеджер» укатил ))) от позора по дальше)))

  • Олег
    23.05.2013 в 00:00

    Друзья! Прошу всех, кому известны хоть малейшие факты нарушений трудового, пенсионного или жилищного законодательства со стороны Бахматюка и КО — высылайте мне на мейл [email protected] все материалы, фото, видео, аудио — всё, что у вас есть. Я журналист. И имею очень большое желание во-первых — максимально полно высветить и сделать достоянием гласности то, что творит эта шайка, а во-вторых — нашими общими усилиями посадить эту компанию туда, где им и место! Главное — не бойтесь! Рассказывайте всё! Иначе — никогда этому скотскому беспределу конца не будет! И все мы будем в их глазах безмолвным быдлом!

  • Гость
    22.05.2013 в 00:00

    Святий МИКОЛАЙ приніс велику радість для працівників ККЗ Перше Травня ЗВІЛЬНИЛИ кабака.

  • Гость
    22.05.2013 в 00:00

    вИТЕК и обеи ключки багажом прихвати. Стукачи везде нужны

  • Гость
    22.05.2013 в 00:00

    вИТЕК Мы будем скучать :)

  • работник ККЗ
    22.05.2013 в 00:00

    кабак покинул ККЗ с позором которого он даже не осознает, за год его правления (осталось все как после войны, одна кругом разруха ) нужно будет восстанавливать завод еще лет пять. Люди берегитесь такого руководителя !

  • гость
    21.05.2013 в 00:00

    Гость :

    Гость :

    Гость : Авангард полное *ерьмо,рабочий труд вообще не ценят,только все гребут под свою лапу,особенно главный бухгалтер в с.Схидном,и вся её свита!!!!!!!!!!!

    Аналогичная ситуация с главбухами по всем фабрикам, гребут, и не только себе…

    как на всех не знаю , на Богодуховской птицефабрике присутствет .

    и снова ЖАБА

  • Гость
    20.05.2013 в 00:00

    Східне це капля в морі, Авангард всю нашу країну засрав. Те що робиться на підприємствах пана Бахматюка даже страхіттям не назвеш, а прокуратура мовчить.

  • diana1
    19.05.2013 в 00:00

    В Східном Авангард працює з грудня 2011 року. Всі поля і місця де є вільні загадили навозом. В окрузі мухи людей заїдають. Каналізації немає і її стічні води відкачують на поверхню на радість жителям Східного. Всю дохляків вивозять або на закриту птицефабрику на МИС або в Чернобаївку. Поки достроють фабрику в Східном прораби уворують ще не один міліон гривень

1 13 14 15 16 17 20

Оставить отзыв о компании Авангард, агрохолдинг

Отмеченные поля обязательны к заполнению *