там та і дивляться як би тобі залісти в карман і забрати те що ти заробив . це навіть дуже гнила фірма. дімі за………… і онищуку особий привіт 2 ган………………………ни.з моста патона не сходили сутками обіцяли що зарплату нарахують велику а вітогі 880 івеликий х….й
це навіть дуже гнила фірма. дімі за………… і онищуку особий привіт 2 ган………………………ни.з моста патона не сходили сутками обіцяли що зарплату нарахують велику а вітогі 880 івеликий х….й
Працював там пару років А ле після звільнення зрозумів що це каторга а не робота. С тавлення до людей ноль робота цілодобово . У мови ніякі . А бидло начальство так і шукае на чому б підловити. ВИСНОВОК ОДИН НЕ ДАЙ БОЖЕ ТУДИ ІТИ ПРАЦЮВАТИ . ХІБА НА БЛАГО!!!!!!!!!!!!!!
Працював там один рік і звільнився ще у 2007 році ніяких відпускних і т.д . не дали , ледь трудову відали на третій місяць, зарплату платили копійки а працювали ненормово постійно, перейшовши в 2007 році в Донецьку фірму відпрацював 5 років,на жаль роботи зараз немає тому звільнився на початку березня, при звільнені відали 5000 грн , а вчора (хоть я вже три місяці звільнений ) позвонили і сказали ,що ще не всі розрахункові відали і переслали ще 13500 грн…. от вам і різниця між нормальною фірмою( хоча там зараз далеко не кращі часи ) і такою ху…ю як Трансмост! Багато знайомих просто раді що вирвалися з того пекла…..Зараз без роботи , але краще вдома бути ніж там гробитися …. Нікому нераджу … Здається все є і техніка і…. тільки відношення як до бидла , гроші платять такі що краще вдома сидіти і перебиватися шабашкою якоюсь
ФИРМА ВРОДЕ СОЛИДНАЯ А НА САМОМ ДЕЛЕ ПОЛНЫЙ ПИСЕЦ ЛЮДЕЙ ЩИТАЮТ ЗА [censored] И РАБОТАЮТ ЗА ЩЕТ ТЕКУЧКИ ЗАРПЛАТУ НЕ ПЛАТЯТ МЕСЯЦАМИ ТАКИЕ ФИРМЫ НАДО ЗАКРЫВАТЬ ВМЕСТЕ С ДИРЕКТОРАМИ ДИРЕКТОР ТРАНСМОСТА ПОД ВИДОМ БЫТОВЫХ ПОМЕЩЕНИЙ ДЛЯ РАБОЧИХ СТРОИТ СЕБЕ ДОМИШКУ НА ТЕРЕТОРИИ ДЕРЖИТЕСЬ СТОРОНОЙ ТРАНСМОСТ
Там работают или жополизы или которым осталось до пенсии пару лет. Меня тоже кинули. прорабы даже не понимают свою работу,а про мастеров говорить нечего.Посылают делать ту работу которую они может знают в теории. А практики ПОЛНЫЙ НОЛЬ. НЕ ВЕДИТЕСЬ НА ЗАРПЛАТУ КОТОРУЮ ВЕШАЮТ НА УШИ 3500-4000 гр. Акогда будете работать будет тариф от 800 до 1500 априроботок или в конверте или датут может ешё1000 и скажет прораб как работаеш так и получаеш. МОРДЫ ИМ НАДО БИТЬ,ИЛИ ЗАКРЫВАТЬ К ЧЁРТУ ЗА РАЗВОД ЛЮДЕЙ
Руководство только и думает, как ободрать рабочих и не выплачивать зарплату. Загоровскому должно быть стыдно за такое отношение к человеческому труду! Хотя, таким крысам плевать на обычных людей.
Трансмост хоть и не лучшая фирма, но тот кто хорошо работает — тот хорошо и получает и работает долгие годы тут. А если пьянствовать на работе, языком чесать вместо работы — то и платить будут по 800грн. пока не уволишься. А зарплату, хоть и задерживают, но выплачивают за все месяца. Многих людей знаю, которые уволились и снова возвращаются через какое-то время…
Може це звучить банально,але крім гучної назви,великої кількості імпорнтної техніки та самого імені директора в цій компанії нічого немає. Людські амбіції вище,ніж розум,бажання та вміння працюювати…Головне,з»їсти одне одного,по головам видертись невідомо куди,і при цьому окрім єбаків нічого не отримати. Зарплатня нікудишня,роботи поручають стільки,що три людини не в змозі це порішати,всі керують,але в результаті знаходять когось крайнього і ро[censored] з нього козала відпущення.Весь час ти всім все винен,і все за всіх повинен робити.Це якийсь жах.Замовники в тихому шоці ,але яке їхне діло?При цьому офіс працює сугубо по робочим годинам,всі як один тікають на обід..А на дільницях чи регіонах люди повинні працювати від зорі до зорі під злісні поганання гонористих ті амбіційних псевдо-керівників. Може,це для когось РАЙ,чи наступна вершина в кар»єрі…Я ж отримав повний ступор і крок назад.Тому прийняв відповідне рішення для себе.І не прогадав.
робити можно, а заробляти НІ!! робота в основном носить сезонний характер: з кінця восени починається, а в зимку стоїть як пень:)) заробітня платня маленька і не стабільна: оклад оплачують до 15-20 числа кожного місяця (іноді з затримкою), а вот приробіток — це вже питання, могут і зовсім не дати, або кинути копійки. як собаці! вольнорабочих частенько кідають, могут обіцяти 3000-4000 грн, а в кінці місяця дати 800 грн!! до робочої сили ставляться як до бидла.
Работал три года сварщиком, получал от 700 до 2300 грн Под конец года за ноябрь или декабрь стабильно зп не платили, везде люди ждут под новый год зп, а в трансмосте ее не платят, а за чем? и так много зарабатывают, работал не работал побоку!!! Стабильная отмазка — Ой забыли подать рапорт, ну ты не переживай в следующем месяце заплатим! — и так каждый раз!!! при увольнении приработок не выплачивают, меня так за два месяца кинули на 3400 грн -[censored] !!
а вам не кажется ,что тут лузеры одни пишут гадости всякие. Халявщики ,которые ничего не хотят и не умеют делать. нормальная абсолютно фирма, только работать нужно
Спасибо за предупреждение, а то я чуть было туда ехать не собрался: позвонил по объявлению в севастопольской газете (видать, ближе уже лохов нету! -)) — так красиво заманивают, что аж подозрения возникают xD
Большая часть З.П. оплачивается в конверте!! Первые два, а то и болие месяцев кидают только ставку, а это в среднем 800 грн., при увольнении неофициальную З.П. не выплачивают((, пытаются всеми доступными способами не выплачивать командировочные, ночные не платят, за работу по выходным дням и праздникам не доплачивают, а одним словом тупо кинуть своих рабочих на «бабки»!!! СНАБЖЕНИЕ НА МИНУСЕ — практически отсутствует!! Руководство компании считает — что его сотрудники получают достаточно высокую З.П., а поэтому обязаны вкладывать или другими словами приобретать различную производственную мелочь в размере до 300 грн. за свой личный счет!!!! (Я В ШОКЕ) ..экскрементов:)) в Трансмосте столько, что можно на эту тему написать целую диссертацию!!
Отзывы о компании зао Трансмост
комментария 34
там та і дивляться як би тобі залісти в карман і забрати те що ти заробив . це навіть дуже гнила фірма. дімі за………… і онищуку особий привіт 2 ган………………………ни.з моста патона не сходили сутками обіцяли що зарплату нарахують велику а вітогі 880 івеликий х….й
це навіть дуже гнила фірма. дімі за………… і онищуку особий привіт 2 ган………………………ни.з моста патона не сходили сутками обіцяли що зарплату нарахують велику а вітогі 880 івеликий х….й
Працював там пару років А ле після звільнення зрозумів що це каторга а не робота. С тавлення до людей ноль робота цілодобово . У мови ніякі . А бидло начальство так і шукае на чому б підловити. ВИСНОВОК ОДИН НЕ ДАЙ БОЖЕ ТУДИ ІТИ ПРАЦЮВАТИ . ХІБА НА БЛАГО!!!!!!!!!!!!!!
все, що тут написано повна правда, найобують народ, за вересень ще не заплатили
гнилая кантора, ох.. гнилая!!!
Працював там один рік і звільнився ще у 2007 році ніяких відпускних і т.д . не дали , ледь трудову відали на третій місяць, зарплату платили копійки а працювали ненормово постійно, перейшовши в 2007 році в Донецьку фірму відпрацював 5 років,на жаль роботи зараз немає тому звільнився на початку березня, при звільнені відали 5000 грн , а вчора (хоть я вже три місяці звільнений ) позвонили і сказали ,що ще не всі розрахункові відали і переслали ще 13500 грн…. от вам і різниця між нормальною фірмою( хоча там зараз далеко не кращі часи ) і такою ху…ю як Трансмост! Багато знайомих просто раді що вирвалися з того пекла…..Зараз без роботи , але краще вдома бути ніж там гробитися …. Нікому нераджу … Здається все є і техніка і…. тільки відношення як до бидла , гроші платять такі що краще вдома сидіти і перебиватися шабашкою якоюсь
[censored] !!
[censored] !!
ФИРМА ВРОДЕ СОЛИДНАЯ А НА САМОМ ДЕЛЕ ПОЛНЫЙ ПИСЕЦ ЛЮДЕЙ ЩИТАЮТ ЗА [censored] И РАБОТАЮТ ЗА ЩЕТ ТЕКУЧКИ ЗАРПЛАТУ НЕ ПЛАТЯТ МЕСЯЦАМИ ТАКИЕ ФИРМЫ НАДО ЗАКРЫВАТЬ ВМЕСТЕ С ДИРЕКТОРАМИ ДИРЕКТОР ТРАНСМОСТА ПОД ВИДОМ БЫТОВЫХ ПОМЕЩЕНИЙ ДЛЯ РАБОЧИХ СТРОИТ СЕБЕ ДОМИШКУ НА ТЕРЕТОРИИ ДЕРЖИТЕСЬ СТОРОНОЙ ТРАНСМОСТ
не работа с утра до ночи ….проблемы индейца шерифа не ебу…..вот девиз ТРАНСМОСТА
ПРАЦЮВАТИ МОЖНА , АЛЕ ЯКЩО НЕ ПОТРІБНІ ГРОШІ. ТУТ ТІЛЬКИ РОЗКАВЗУЮТЬ ЩО ПЛАТЯТЬ ЗАРПЛАТУ, АЛЕ ПЛАТЯТЬ КОПІЙКИ І З ЗАТРИМКОЮ
они выезджают как на ослах люди там ги бнут а они увольняют задним числом , [censored] .
Там работают или жополизы или которым осталось до пенсии пару лет. Меня тоже кинули. прорабы даже не понимают свою работу,а про мастеров говорить нечего.Посылают делать ту работу которую они может знают в теории. А практики ПОЛНЫЙ НОЛЬ. НЕ ВЕДИТЕСЬ НА ЗАРПЛАТУ КОТОРУЮ ВЕШАЮТ НА УШИ 3500-4000 гр. Акогда будете работать будет тариф от 800 до 1500 априроботок или в конверте или датут может ешё1000 и скажет прораб как работаеш так и получаеш. МОРДЫ ИМ НАДО БИТЬ,ИЛИ ЗАКРЫВАТЬ К ЧЁРТУ ЗА РАЗВОД ЛЮДЕЙ
Руководство только и думает, как ободрать рабочих и не выплачивать зарплату. Загоровскому должно быть стыдно за такое отношение к человеческому труду! Хотя, таким крысам плевать на обычных людей.
Повна маячня!Ще жоден,хто звільнився із Трансмосту не повернувся туди!А «работают там » всі погано чи дуже погано-це
Трансмост хоть и не лучшая фирма, но тот кто хорошо работает — тот хорошо и получает и работает долгие годы тут. А если пьянствовать на работе, языком чесать вместо работы — то и платить будут по 800грн. пока не уволишься. А зарплату, хоть и задерживают, но выплачивают за все месяца. Многих людей знаю, которые уволились и снова возвращаются через какое-то время…
Може це звучить банально,але крім гучної назви,великої кількості імпорнтної техніки та самого імені директора в цій компанії нічого немає.
Людські амбіції вище,ніж розум,бажання та вміння працюювати…Головне,з»їсти одне одного,по головам видертись невідомо куди,і при цьому окрім єбаків нічого не отримати.
Зарплатня нікудишня,роботи поручають стільки,що три людини не в змозі це порішати,всі керують,але в результаті знаходять когось крайнього і ро[censored] з нього козала відпущення.Весь час ти всім все винен,і все за всіх повинен робити.Це якийсь жах.Замовники в тихому шоці ,але яке їхне діло?При цьому офіс працює сугубо по робочим годинам,всі як один тікають на обід..А на дільницях чи регіонах люди повинні працювати від зорі до зорі під злісні поганання гонористих ті амбіційних псевдо-керівників.
Може,це для когось РАЙ,чи наступна вершина в кар»єрі…Я ж отримав повний ступор і крок назад.Тому прийняв відповідне рішення для себе.І не прогадав.
Мені за минулу зиму і серпень досі не виплатили зарплату! Грошей вистачає тільки на харчування та памперси для дитини.
Так подскажите,стоить ли ехать в Черновцы оформлятся????
робити можно, а заробляти НІ!!
робота в основном носить сезонний характер: з кінця восени починається, а в зимку стоїть як пень:))
заробітня платня маленька і не стабільна: оклад оплачують до 15-20 числа кожного місяця (іноді з затримкою), а вот приробіток — це вже питання, могут і зовсім не дати, або кинути копійки. як собаці!
вольнорабочих частенько кідають, могут обіцяти 3000-4000 грн, а в кінці місяця дати 800 грн!!
до робочої сили ставляться як до бидла.
Работал три года сварщиком, получал от 700 до 2300 грн
Под конец года за ноябрь или декабрь стабильно зп не платили, везде люди ждут под новый год зп, а в трансмосте ее не платят, а за чем? и так много зарабатывают, работал не работал побоку!!!
Стабильная отмазка — Ой забыли подать рапорт, ну ты не переживай в следующем месяце заплатим! — и так каждый раз!!!
при увольнении приработок не выплачивают, меня так за два месяца кинули на 3400 грн -[censored] !!
а вам не кажется ,что тут лузеры одни пишут гадости всякие. Халявщики ,которые ничего не хотят и не умеют делать. нормальная абсолютно фирма, только работать нужно
Спасибо за предупреждение, а то я чуть было туда ехать не собрался: позвонил по объявлению в севастопольской газете (видать, ближе уже лохов нету! -)) — так красиво заманивают, что аж подозрения возникают xD
файний шараш-монтаж!!! Загоровський віддай хлопцям гроші, пацюк ти недороблений!!!
Большая часть З.П. оплачивается в конверте!!
Первые два, а то и болие месяцев кидают только ставку, а это в среднем 800 грн., при увольнении неофициальную З.П. не выплачивают((, пытаются всеми доступными способами не выплачивать командировочные, ночные не платят, за работу по выходным дням и праздникам не доплачивают, а одним словом тупо кинуть своих рабочих на «бабки»!!!
СНАБЖЕНИЕ НА МИНУСЕ — практически отсутствует!!
Руководство компании считает — что его сотрудники получают достаточно высокую З.П., а поэтому обязаны вкладывать или другими словами приобретать различную производственную мелочь в размере до 300 грн. за свой личный счет!!!! (Я В ШОКЕ)
..экскрементов:)) в Трансмосте столько, что можно на эту тему написать целую диссертацию!!