Садовий центр Аквасад



Местоположение: Ивано-Франковск

Контакты

Контакты не указаны

Отзывы о компании Садовий центр Аквасад

комментариев 6

  • Гость
    21.10.2011 в 00:00

    Чому вони аферисти і що там з трудовою книжкою

  • Некр
    13.09.2011 в 00:00

    Аферисти, уроди, козли…. Як до працівників так і до клієнтів……. Дивно як такі ще тримаються на плаву…..

  • Гость
    08.07.2011 в 00:00

    Відразу видно, що ти там недовго пробув…

  • Гость
    09.06.2011 в 00:00

    та не так вже і погано тут. На кожній роботі бувають пробелми.

  • Бувший працівник
    27.05.2011 в 00:00

    Повністю згоден з попереднім відгуком

  • Василь
    23.05.2011 в 00:00

    Скоро ціле місто буде знати про цих аферистів — Арутюнових О. і С. Зарплата мала, роботи — безліч, можуть примусити людину робити те, що зовсім не відповідає її кваліфікації — де ж бачено, щоб начальник відділу арматуру і мішки з цементом грузив! І все абсолютно безкоштовно! Трудову беруть, наче, щоб оформити на роботу, замість того не оформляють.Трудову потім узагалі не віддають! Як і розрахункові. Штрафують за будь-яку дрібницю — наприклад, посуд не помив за собою на кухні. Якщо когось і оформляють — то лише на 0,25 ставки! Люди працюють по 10 годин!, а отримують за 8, якщо пощастить…

Оставить отзыв о компании Садовий центр Аквасад

Отмеченные поля обязательны к заполнению *