Згідний з усіма попередніми негативними відгуками, щодо директриси!!! Був на співбесіді, все відчув на собі. ‘Людина’ неадекватна!!! Бажаю таких людей в житті не зустрічати.
Сподобався колектив, створюють враження команди. Директорка нестандартна але поки що я переконана що це +, адже це продажі і стандартні речі тут непотрібні. А питання ‘навіщо ви нам?’ вважаю абсолютно логічним — якби роботодавцем була я то завжди так само б запитувала.
При працевлаштуванні пані директор зі словами ‘що ви можете запропонувати для того щоб вас взяли до нас на роботу’ збила з мене хабар. Ставлення до співробітників жахливе. Директор є абсолютно обмеженою, невихованою жінкою з явними відхиленнями психіки, проте вважає себе дуууже розумною (це абсолютно не так), принижує як співробітників так і кандидатів на вакантне місце. За ті копійки, які там платять працювати там немає сенсу. А пані директору і її найближчому оточенні (такому ж бидлу як і вона) бажаю горіти в пеклі!
важливо для тих, кого запросили на співбесіду в Арсен. Директор (жінка) відразу почне задавати питання про батьків і всіх можливих родичичів: де працюють, яка з/п, який фінансовий стан сім’ї. Схожого роду питання також присутні у анкеті, яку ви заповнюєте перед співбесідою. Це все не спроста. Як виявляється, всі ці запитання ставляться з однією метою, а саме, виявити, чи є у вас платоспроможні родичі, які зможуть покрити майбутні штрафи. Будьте обережні з цією жінкою. Не давайте їй жодних документальних даних про себе та рідних.
только позвонил спросить какие служебные обязаности , то столько узнал о себе и соответственно о ней что желание разговаривать пропало сразу , 100% поддерживаю первый пост.
Своєчасна виплата з/п, хоч і мінімальної. Рядові співробітники — це команда, хоч і зашугана директором Лавренюк Тетяною Миколаївною.
Минусы
Всі, хто був хоча б на співбесіді — залишайте свої коментарі — нехай інші знають як некоректно веде себе директор при співбесіді. А хто працював в цій компанії — знаю більше нізащо туди не повернеться. Головний мінус — тебе можуть осоромити, принизити ні за що, на рівному місті при твоїх же клієнтах(просто тому, що директриса не в настрої). І ще одне — вона енергетичний вампір. Якщо хтось збирається на співбесіду — краще йти в ‘уявній капсулі’ і не чекати, що після співбесіди буде хоч якесь позитивне враження.
Отзывы о компании ПП ТПК Арсен
комментариев 8
Плюсы
Нічого позитивного неможу сказати.
Минусы
Проходив співбесіду з панною директрисою!Повністю підтримую попередні коментарі.
Плюсы
??????????????????????????????????????????????????
Минусы
Згідний з усіма попередніми негативними відгуками, щодо директриси!!! Був на співбесіді, все відчув на собі. ‘Людина’ неадекватна!!! Бажаю таких людей в житті не зустрічати.
Плюсы
Сподобався колектив, створюють враження команди. Директорка нестандартна але поки що я переконана що це +, адже це продажі і стандартні речі тут непотрібні. А питання ‘навіщо ви нам?’ вважаю абсолютно логічним — якби роботодавцем була я то завжди так само б запитувала.
Минусы
Робочий день з 8 до 18
Плюсы
Позитивного сказати нічого не можу
Минусы
При працевлаштуванні пані директор зі словами ‘що ви можете запропонувати для того щоб вас взяли до нас на роботу’ збила з мене хабар. Ставлення до співробітників жахливе. Директор є абсолютно обмеженою, невихованою жінкою з явними відхиленнями психіки, проте вважає себе дуууже розумною (це абсолютно не так), принижує як співробітників так і кандидатів на вакантне місце. За ті копійки, які там платять працювати там немає сенсу. А пані директору і її найближчому оточенні (такому ж бидлу як і вона) бажаю горіти в пеклі!
Плюсы
працівнки здаються приємними
Минусы
важливо для тих, кого запросили на співбесіду в Арсен. Директор (жінка) відразу почне задавати питання про батьків і всіх можливих родичичів: де працюють, яка з/п, який фінансовий стан сім’ї. Схожого роду питання також присутні у анкеті, яку ви заповнюєте перед співбесідою. Це все не спроста. Як виявляється, всі ці запитання ставляться з однією метою, а саме, виявити, чи є у вас платоспроможні родичі, які зможуть покрити майбутні штрафи. Будьте обережні з цією жінкою. Не давайте їй жодних документальних даних про себе та рідних.
Плюсы
ничего
Минусы
только позвонил спросить какие служебные обязаности , то столько узнал о себе и соответственно о ней что желание разговаривать пропало сразу , 100% поддерживаю первый пост.
Плюсы
колектив — замечательные люди. жаль их
Минусы
Директор — редкостная, закомплексованная дура с завышенным, ни чем не обоснованным самомнением и недостатком внимания.
Плюсы
Своєчасна виплата з/п, хоч і мінімальної. Рядові співробітники — це команда, хоч і зашугана директором Лавренюк Тетяною Миколаївною.
Минусы
Всі, хто був хоча б на співбесіді — залишайте свої коментарі — нехай інші знають як некоректно веде себе директор при співбесіді. А хто працював в цій компанії — знаю більше нізащо туди не повернеться. Головний мінус — тебе можуть осоромити, принизити ні за що, на рівному місті при твоїх же клієнтах(просто тому, що директриса не в настрої). І ще одне — вона енергетичний вампір. Якщо хтось збирається на співбесіду — краще йти в ‘уявній капсулі’ і не чекати, що після співбесіди буде хоч якесь позитивне враження.