Як вже писала на іншому ресурсі, Не знаю, як було раніше, але за останніх 2-3 роки на Девкомі нових студентів я майже не бачила, що означає — контингент виключно зі «старших» програмістів. Нові люди приходять вже з нормальним досвідом і рівнем. Останнім часом взагалі набирали лідів.. А проце[censored] звільнення, як і всюди — 2 тижні відпрацював і ти вільний. Звичайно, кому ж не шкода втрачати хорошого фахівця, але за вибір людини ніхто не карає і не погрожує.Був навіть випадок, що одного відпустили швидше, бо йому треба було..Головне, по-людськи це донести.
Як вже писала на ішому ресурсі: Не знаю, як було раніше, але за останніх 2-3 роки на Девкомі нових студентів я майже не бачила, що означає — контингент виключно зі «старших» програмістів. Нові люди приходять вже з нормальним досвідом і рівнем. А проце[censored] звільнення — як і всюди, 2 тижні відпрацював і ти вільний. Звичайно, кому ж не шкода втрачати хорошого фахівця, але за вибір людини ніхто не карає і не погрожує.Був навіть випадок, що одного відпустили швидше, бо йому треба було..Головне, по-людськи це донести.
Компания достаоточно низкого пошиба. Работать сплошные студенты. При увольнении доброе начальство может начать вас шантажировать выплатой ЗП, заставляя проработать в компании еще некоторое время (были преценедты).
Отзывы о компании DevCom
комментария 3
Як вже писала на іншому ресурсі, Не знаю, як було раніше, але за останніх 2-3 роки на Девкомі нових студентів я майже не бачила, що означає — контингент виключно зі «старших» програмістів. Нові люди приходять вже з нормальним досвідом і рівнем. Останнім часом взагалі набирали лідів.. А проце[censored] звільнення, як і всюди — 2 тижні відпрацював і ти вільний. Звичайно, кому ж не шкода втрачати хорошого фахівця, але за вибір людини ніхто не карає і не погрожує.Був навіть випадок, що одного відпустили швидше, бо йому треба було..Головне, по-людськи це донести.
Як вже писала на ішому ресурсі:
Не знаю, як було раніше, але за останніх 2-3 роки на Девкомі нових студентів я майже не бачила, що означає — контингент виключно зі «старших» програмістів. Нові люди приходять вже з нормальним досвідом і рівнем. А проце[censored] звільнення — як і всюди, 2 тижні відпрацював і ти вільний. Звичайно, кому ж не шкода втрачати хорошого фахівця, але за вибір людини ніхто не карає і не погрожує.Був навіть випадок, що одного відпустили швидше, бо йому треба було..Головне, по-людськи це донести.
Компания достаоточно низкого пошиба. Работать сплошные студенты.
При увольнении доброе начальство может начать вас шантажировать выплатой ЗП, заставляя проработать в компании еще некоторое время (были преценедты).