CVG Украина



Телефон: (032) 232 65 32

Местоположение: Украина, г. Львов, Зелена 301

Сайт: www.cvgrp.com

Контакты

Контакты не указаны

Отзывы о компании CVG Украина

комментариев 26

  • колибри
    17.04.2014 в 19:45

    Плюсы

    працюю я на ЦВГ вже рiк i хорошого скажу багато тепло чисто на голову не капаэ дощ туалети прибранi.але наш народ не вмiэ пiдтримувати чистоту та гiгiэну. за Юру Покору бригадира континенталя скажу добре людина вмiэ працювати.але цю працю нiхто з начальства не дооцiнюэ.сумно

    Минусы

    ащо погане скажу то зарплату за рiк сумiсноi працi не пiдняли нi на копiйку iще суботи зняли.

  • Ира Костик
    20.02.2014 в 02:39

    Плюсы

    Номер мобільного Іри Костик
    067 672 9713

    Минусы

    Я просто дура, в якої в голові пусто, те що мені каже робити Наталя Синечко те я і роблю, і мені всерівно що про мене пишуть і говорять, мені головне не втратити роботу, мати хорошу репутацію в начальства і отримувати свою зарплату.
    Мені до лампочки що хтось має малу зарплату і хоче з мого відділу В6 втікати на дошку чи інші відділи бо там більше платять, мені на плювати ваші проблеми, я маю хороше місце роботи і я його ціную.
    Не подобається вам зі мною працювати значитьь валіть з мого відділу, я не буду вас усіх терпіти !!!!

    МІЙ НОМЕР: 067 672 9713

  • Ира Костик
    20.02.2014 в 02:36

    Плюсы

    немає

    Минусы

    Я просто дура, в якої в голові пусто, те що мені каже робити Наталя Синечко те я і роблю, і мені всерівно що про мене пишуть і говорять, мені головне не втратити роботу, мати хорошу репутацію в начальства і отримувати свою зарплату.
    Мені до лампочки що хтось має малу зарплату і хоче з мого відділу В6 втікати на дошку чи інші відділи бо там більше платять, мені на плювати ваші проблеми, я маю хороше місце роботи і я його ціную.
    Не подобається вам зі мною працювати значитьь валіть з мого відділу, я не буду вас усіх терпіти !!!!

    МІЙ НОМЕР: 067 672 9713

  • Ира Костик
    20.02.2014 в 02:34

    Плюсы

    нету

    Минусы

    Я просто дура, в якої в голові пусто, те що мені каже робити Наталя Синечко те я і роблю, і мені всерівно що про мене пишуть і говорять, мені головне не втратити роботу, мати хорошу репутацію в начальства і отримувати свою зарплату.
    Мені до лампочки що хтось має малу зарплату і хоче з мого відділу В6 втікати на дошку чи інші відділи бо там більше платять, мені на плювати ваші проблеми, я маю хороше місце роботи і я його ціную.
    Не подобається вам зі мною працювати значитьь валіть з мого відділу, я не буду вас усіх терпіти !!!!

  • Іра Костик
    20.02.2014 в 02:32

    Плюсы

    Немає

    Минусы

    Я просто дура, в якої в голові пусто, те що мені каже робити Наталя Синечко те я і роблю, і мені всерівно що про мене пишуть і говорять, мені головне не втратити роботу, мати хорошу репутацію в начальства і отримувати свою зарплату.
    Мені до лампочки що хтось має малу зарплату і хоче з мого відділу В6 втікати на дошку чи інші відділи бо там більше платять, мені на плювати ваші проблеми, я маю хороше місце роботи і я його ціную.
    Не подобається вам зі мною працювати значитьь валіть з мого відділу, я не буду вас усіх терпіти !!!!

  • Аноним
    11.02.2014 в 21:38

    Плюсы

    дівчата красиві

    Минусы

    я попрацював 5 місяців і звільнився. Майстер відділу підготовки поводитьсю з робітниками як з рабами, вічно каже свою коронну фразу ‘я вам не заплачу’ і звільняє за будь якої можливості.

  • Аноним
    11.02.2014 в 12:55

    Плюсы

    Працюю монтером з 2012 року, майже від відкриття.
    Офіційна робота, вчасно платять, зарплата 2500 грн. на руки зараз.
    Великий плюс — то що не обманюють, одразу на співбесіді кажуть правду і про графік і про зарплату, а право кожної людини вирішувати підходять тобі такі умови чи ні. Я задоволена і наразі звільнятись не планую.

    Минусы

    Як і на кожній роботі треба працювати і відпрацьовувати свою зарплату. Ніде задаром не платять.

  • іванка
    05.02.2014 в 13:32

    Плюсы

    майстер Света супер !

    Минусы

    мала зарплата , хами бригадири поводяться з людьми як з худобою! Я попрацювала 2 місяці і задоволена шо звільнилась!

  • Аноним
    04.02.2014 в 14:51

    Плюсы

    не робота а шара

    Минусы

    лайнер Іван ніфіга не хоче робити !

  • Аноним
    04.02.2014 в 12:49

    Плюсы

    Нормальна робота

    Минусы

    Всім привіт ! Мене звати Андрій. Працюю 9 місяців! Спочатку був на станку, потім вигнали на лінію А7. Зарплати 2000 грн хватає тільки на випивку і закуску )))). Поганий колектив буду звільнятись!

  • Аноним
    04.02.2014 в 12:39

    Плюсы

    мшмшф

    Минусы

    мшірб

  • Аноним
    30.01.2014 в 15:04

    Плюсы

    Дружній колектив тепло чисто

    Минусы

    Пропрацював вже майже рік зарплати хватає тільки поїсти начальство борзе одні бики строять з себе звьозд строять а самі з села далекого… директор чех ходить як пуп по цеху неповажає робочих дивиться на всіх як на рабів таке враження шо ми вернулись в час Сталіна, Леніна…начальство зовсім немає робочого підходу вони поняття білого не мають в своїй роботі ходять нічого не роблять і зарплату получають від 6000 і більше грн а ти вкалуй за 1800 настійся надихайся тої лєнточки якою вяжеш…

  • Аноним
    19.01.2014 в 22:22

    Плюсы

    ніфого позитивного

    Минусы

    шановні хто хоче йти сюда працювати, подумайте добре….я повівся на рекламу пішов на роботу, тепер вже 2 місяці воюю з ними, Іра Костик нічого не робить для свого відділу В6, вішає тобі лапшу….працюйте, працюйте а потім ми вам все гарно заплатимо…

  • ЮЛЯ
    13.01.2014 в 21:40

    Плюсы

    СПІВБЕСІДА НОРМАЛЬНО!ПРОЙШЛА МЕДОГЛЯД.1-Й ДЕНЬ РОБОТИ НОРМАЛЬНИЙ!А НА 2-Й ДЕНЬ ЗВІЛЬНИЛИ З РОБОТИ !ТОМУ ЩО ЇМ НЕПІДІЙШЛА…! ДИВНО….???ЧОМУ???Я ДУМАЮ НАПЕВНО ГРОШЕЙ ХОТІЛИ !!!

    Минусы

    БРЕШУТЬ ЛЮДЯМ!ЗВІЛЬНЯЮТЬ З РОБОТИ КОЛИ ЇМ ЗАМАНЕТЬСЯ….!!!

  • Роман
    26.12.2013 в 22:05

    Плюсы

    — Дружній колектив, багато дівчат =)
    — Гарно навчають молодих працівників Інструктори Аня та Вероніка.
    — Цех великої площі, чистий, обігрівається зимою.
    — Перевиконуєш норму, отримуєш гарну премію.
    — Вчасно видана зарплата (аванс і решта зарплати).
    — Розвозять працівників 6-а маршрутками по Львові і за його межі.

    Минусы

    — Робота позмінна, 1-а зміна 07.00-1530, 2-а 15.30-00.00.
    — Штучне освітлення (цех біль схожий на величезний бункер — в який ніколи не потрапляє сонячне проміння).
    — Нереальні норми на тестерах.
    — Роздягальна і туалет в одному коридорі.
    — Шкафчики надзвичайно малі, між ними малі проходи.
    — Штраф (червону картку) можна отримати за любу помилку.
    — Монтерам можна працювати лише у синіх футболках, і начальству все одно що вона не твого розміру і тобі незручно.
    — Не будеш 2-а дня на роботі — Автоматично звільнений.
    — Всю зміну доведеться пропрацювати на ногах і при цьому швидко монтувати мережі.
    — Привозять замалу кількість питної води — вистачає лише на одну зміну.
    — На робочому місці можна ЛЕГКО поранитися об велику кількість гострих кілків.
    — Відсутній медпункт і це на фірмі де є більше 500 працівників =/
    — Деякі майстри є ними лише тому що мають не гарний інтелект а довгий Язик і можуть БЕЗПІДСТАВНО покричати на працівника.

  • Аноним
    20.12.2013 в 22:48

    Плюсы

    CVG на всі свята відпочиває

    Минусы

    Окрім суперових майстрів В6 на CVG Україна ще є неймовірно кваліфікований старший лайнер (Олег) який поняття зеленого не має як працювати з людьми, а посаду отримав завдяки високо-уповноваженому протеже.

  • Аноним
    19.12.2013 в 21:50

    Плюсы

    на голову нічого не капає.

    Минусы

    іра костик — майтер зміни B, відділ B6, думає тільки про свою задницю. на будь-які прохання чи звернення не реагує, головне показатися перед начальством яка вона крутий майстер, своїх працівників не відстоює взагалі перед начальством. Ходить і лякає усіх звільненням. якщо тобі щось не подобається то одразу лякає звільненням, погано щось робиш також на звільнення, в неї ти при будь-яких обставинах не правий.
    Коли ви читаючи цей відгук згадаєте його коли вам не повезе і ви попадите на роботу в цвг і у відділ Ірки костик то будите бідні і всі відгуки про неї згадаєте.
    зарплата на відділі В6 була від 1000 до 1400 грн, вот вам і перспектива. норми на одиночних доска, конвеєрі і тестерах нереальні, все зроблено щоб ти нічого не заробив.

  • Аноним
    20.11.2013 в 18:35

    Плюсы

    Дуже чисте і просторе приміщення.

    Минусы

    На проекті Б6 не одна Костик такий ‘хороший майстер’, а ще Ярема Маряна, яка видерлася в майстри за рахунок язика, а не розуму. І так само позбирала кругом себе посіпак, які бігають за нею, як хвостики і користають з того. А люди які старанно працюють не витримують цього фальшифства-звільняються!!!
    Порада для вищого керівництва: Переглянути кандидатуру майстрів Б6.
    Колишній працівник Б6

  • Аноним
    18.11.2013 в 10:01

    Плюсы

    Чисто і тепло, вчасна виплата зарплати.

    Минусы

    Є тут на ЦВГ на відділі В6 Ірина Костик (майстер зміни), людина з якою не реально працювати, якщо є бажання написати за власний рахунок то може не відпустити, хворієш то також не відпускає, повинен працювати на благо ЦВГ. Вимагають виконувати нереальну роботу, будеш пробувати робити норму більше 100% то норму піднімуть так що взагалі нічого не заробиш, червоні карточки приносять за будь-які дрібниці, чи на одиночній дошці чи на контрольному столі то нереальні норми. Буду шукати кращу роботу де адекватне начальство. Кожен може прийти і попробувати тут працювати але потім пожалієте

  • Мих
    15.07.2013 в 16:33

    Плюсы

    Чисто в приміщенні, пороблені ремонти.

    Минусы

    Стояча робота 8 год., мала зарплата, шум, треба встигати за конвеєром.

  • Аноним
    16.03.2013 в 21:47

    Плюсы

    Хочу сказати,що ми привикли щось і на халяву. В капіталістів такого нема,або працюй,або не замінимих людей нема. Тому аноніме-це був не твій день. Ти слабким виявився,і напевно ти привик,що тебе постійно до того з сигаретою застукували! Витри соплі, вода камінь точить.

    Минусы

    Був на співбесіді, але в наявності тільки робітничі професії.

  • Світлана
    15.03.2013 в 21:20

    Плюсы

    Тому ти і АНОНІМ, тому що все твоє життя крисяче і паразитичне! Твоє місце на базарі приймати пляшки від бомжів! А раз не пройшов співбесіду, значить ти того заслуговуєш! Говорити про когось, залишаючись анонімом-ми вже десь то проходили….. .

    Минусы

    Поки що нема

  • Позитив
    15.03.2013 в 14:21

    Плюсы

    Дорогие друзья, вы имеете типичный пример неудовлетворенного человека, которому не удалось пройти собеседование по тем, или другим причинам. Для него самое главное вылить дерьмо и на минутку почувствовать себя мужчиной. На самом деле эта минутка проходит и человек остается сам на сам со своей проблемой ‘вечно вонючего’. Удачи тебе ‘вонючка’ в поисках дальнейшей работы. И удачного тебе дальнейшего собеседования- не забудь одеколон.

    Минусы

    Хорошо

  • Іван
    15.03.2013 в 14:19

    Плюсы

    Був в 2012 році на співбесіді на новостворену посаду в технічну службу. Залишився повністю задоволений відношенням до мене і результатом співбесіди. Те що мені показував керівник служби на виробництві вражало своїм розмахом. І це тільки новостворена розвиваюча компанія з непоганим потенціалом та європейським досвідом! Мені правда тоді не підійшло тількт одне- доїзд на 07:00 на роботу, так як я з Жовкви. Рекомендації тільки позитивні!

    Минусы

    Немає жодного!

  • Аноним
    14.03.2013 в 18:51

    Плюсы

    Не осталось.

    Минусы

    Пришел по рекомендациям товарища,собеседование проводил директор по техническим вопросам Пастущак А М,он долго не мог понять, как я человек без опыта работы на производстве хочу работать в этой компании,хотя он сам окончил филологический факультет, я чувствовал себя на собеседовании школьником,которого застукали с сигаретой.Водил по производству, рассказывал как дорого стоит вся аппаратура,с такой гордостью,от чего у меня сложилось мнение,что все вокруг куплено за его деньги.И как такой не грамотный человек занимает должность технического директора в компании с американско-чешскими ‘корнями’.Одним словом клоун)))

1 2

Оставить отзыв о компании CVG Украина

Отмеченные поля обязательны к заполнению *