Я сам був ініціатором звільнень в Західному регіоні, дають все — товар, зарплату, бонуси, хочеш працювати — працюй, а нема бажання — найдеш причини. Дармоїди були і їх вже немає,убрали. І правильно зробили.
@Гость, Дійсно, не розумію, чому до цих пір, по при кризу тримають скільки дармоїдів? Наберіть нормальний штат працівників, а то всі начальники, а реально як звоню з регіонів — ніхто не вирішує нічого, тільки одиниці ще адекватні… Всі розказують про плани продажів, але не дають товар… еххх….нема слів…
Що мовчимо? Є хто живий? Що всі бегуть? Залишилися тільки ті, кому бігти нікуди, з їхніми мізгами ніхто не бере? Ім нічого робити — і без зарплатні по три місяці сидять и терплячи чекають, коли все скінчиться. Продаж не має, контрактів не дали, борги…
@Екс Агробонусовець
Не нужно крысятничать, тянуть одеяло на себя, быть «добреньким» перед дебиторами и, тогда и директор тупым не будет, и бонусы вовремя получаются, и компания не такое уж болото. А на счет тупизма, то сам Бог велел развиваться и работать над собой, а раз не получается, то, уважаемый «Экс Агробонусовец»,винить нужно набор генов а не какую-то компанию.
Не нужно крысятничать, тянуть одеяло на себя, быть «добреньким» перед дебиторами и, тогда и директор «тупым» не будет, и бонусы вовремя получаются, и компания не такое уж «болото». А на счет тупизма, то сам Бог велел развиваться и работать над собой, а раз не получается, то, уважаемый «Экс Агробонусовец», винить нужно набор генов, а не какую-то кампанию
компанія розвалюється. регіоналам бонусів не бачити. це точно. Заборгованість перед кредиторами та постачальниками. Цікаво, скільки протянемо? Робимо ставки
Маючи диплом агронома і досвід продажу ззр не зміг влаштуватись в цю компанію на роботу…Таке враження що з вулиці не береть.Коли телефонував давали пусті обіцянки, для чого?
Компания очень сильная, так как она только развивается, уже достойно показывает себя на рынке..не все правда достойно работают… есть люди которые много шарятся, а получают зп очень высокую..вот этого я не понимаю…по сути ничего не делают а дают вид что работают…такие люди и тянут вниз компанию……..( отношение хорошее, зарплаты нормальные..на рынке трудно сейчас найти достойную работу, если есть возможность здесь работать…не теряйте шанс!!!!
Отзывы о компании Агробонус
комментариев 19
Я сам був ініціатором звільнень в Західному регіоні, дають все — товар, зарплату, бонуси, хочеш працювати — працюй, а нема бажання — найдеш причини. Дармоїди були і їх вже немає,убрали. І правильно зробили.
@Гость, Дійсно, не розумію, чому до цих пір, по при кризу тримають скільки дармоїдів? Наберіть нормальний штат працівників, а то всі начальники, а реально як звоню з регіонів — ніхто не вирішує нічого, тільки одиниці ще адекватні… Всі розказують про плани продажів, але не дають товар… еххх….нема слів…
Що мовчимо? Є хто живий? Що всі бегуть? Залишилися тільки ті, кому бігти нікуди, з їхніми мізгами ніхто не бере? Ім нічого робити — і без зарплатні по три місяці сидять и терплячи чекають, коли все скінчиться. Продаж не має, контрактів не дали, борги…
@Гость
Я сам пішов бо недають продавати. одні обіцянки і слова а на ділі голіме болото
Екс агробонусовець, а тебе чого вигнали?
Дуууже багато дармоїдів які корчать з себе непонятно шо, а як до діла то …
@Екс Агробонусовець
За работу на две компании
Чому вигнали Волянюка Віталіка?
@Екс Агробонусовець
Не нужно крысятничать, тянуть одеяло на себя, быть «добреньким» перед дебиторами и, тогда и директор тупым не будет, и бонусы вовремя получаются, и компания не такое уж болото. А на счет тупизма, то сам Бог велел развиваться и работать над собой, а раз не получается, то, уважаемый «Экс Агробонусовец»,винить нужно набор генов а не какую-то компанию.
Не нужно крысятничать, тянуть одеяло на себя, быть «добреньким» перед дебиторами и, тогда и директор «тупым» не будет, и бонусы вовремя получаются, и компания не такое уж «болото». А на счет тупизма, то сам Бог велел развиваться и работать над собой, а раз не получается, то, уважаемый «Экс Агробонусовец», винить нужно набор генов, а не какую-то кампанию
Агробонус це галіме болото для тупих людей!
компанія розвалюється. регіоналам бонусів не бачити. це точно. Заборгованість перед кредиторами та постачальниками. Цікаво, скільки протянемо? Робимо ставки
Тупий директор, власниця — як з нею взагалі можна справу мати???
не тримають слово. хитрують. Не буду співпрацювати більше і вам не раджу!!!
Бонус в Агробонусі — це щось фантастичне!
Маючи диплом агронома і досвід продажу ззр не зміг влаштуватись в цю компанію на роботу…Таке враження що з вулиці не береть.Коли телефонував давали пусті обіцянки, для чого?
Агробонус — це робота без бонуса! Хто бажає за свою роботу не отримувати бонус то всім гайда в Агробонус!
Компания очень сильная, так как она только развивается, уже достойно показывает себя на рынке..не все правда достойно работают… есть люди которые много шарятся, а получают зп очень высокую..вот этого я не понимаю…по сути ничего не делают а дают вид что работают…такие люди и тянут вниз компанию……..( отношение хорошее, зарплаты нормальные..на рынке трудно сейчас найти достойную работу, если есть возможность здесь работать…не теряйте шанс!!!!
Отличная компания, отношение человеческое, всегда выслушают, посоветуют, а это самое главное в работе!!!