Волинська фондова компаніяТелефон: 332786500

Местоположение: Украина, г. Луцк, м. Луцьк вул. Вахтангова 16

Сайт: vfc.com.ua

E-mail: [email protected]

Контакты

Контакты не указаны

Отзывы о компании Волинська фондова компанія

комментария 4

 • Коля
  19.04.2024 в 10:34

  В компании требования одно — нормальный и быстрый результат. Зарплата и командировочные вовремя. Все кто умеет и хочет работать будут иметь хорошие бонусы.

 • Олександр
  23.07.2021 в 14:07

  Роблю в компанії уже 4 роки хоча думав, що прийду тільки на якийсь один рік для досвіду. спочатку було непросто, але коли втягнувся то поняв, що робота не погана. Начальство ставиться добре і головне що палки в колеса ніхто не вставляє як було на попередній роботі. Коли почався ковід, то люди хвилювалися що поскорочують…але усіх працівників лишили і по зарплаті серйозних затримок не має

 • Агроном
  18.07.2013 в 21:49

  Плюсы

  Гарні дівчата

  Минусы

  Керівництво — маразматики. Фін.дирнектор — авантюристка-карєристка. Обіцяють багато, а платять копійки. Звільняють людей тільки за те що спілкуєшся з товаришем який був звільнений раніше. Тяжка атмосвера у колективі, процвітає жополиство. Якщо ти баран але вчасно підлизнув — ти вже начальник. Але звільнять бігом якщо не будеш цього робити на постійній основі. Один працівник платив оренду кабінету тільки через те що відмовився переселятися в кабінет до іншого працівника до якого в нього антипатія(про це знали всі). Якщо вам відмовили — вам повезло, ви ЛЮДИНА!!!

 • NNN VVV
  21.09.2012 в 15:19

  Плюсы

  не має

  Минусы

  В управлінні компанією — дії начальства доходять до маразму. І взагалі кидають своїх працівників і не віддають чесно зароблені гроші ! ! !

Оставить отзыв о компании Волинська фондова компанія

Отмеченные поля обязательны к заполнению *