Мав теж досвід спілкування із цими ембіциломи. Думаю що вони відноситься до типу приматів з маніакальними синдромами, та манією величності. Прикро що ці тварини «використовують» стількох людей. Але нічого скоро туди прийде інспекція з охорони праці та прокуратура із перевіркою чи не порушується там ст. 172 ККУ
Отзывы о компании ТД Стожары
комментария 3
Компания с громким именем и плохим качеством отбора товара.
Мав теж досвід спілкування із цими ембіциломи. Думаю що вони відноситься до типу приматів з маніакальними синдромами, та манією величності. Прикро що ці тварини «використовують» стількох людей. Але нічого скоро туди прийде інспекція з охорони праці та прокуратура із перевіркою чи не порушується там ст. 172 ККУ
уволенные отпишитесь