sekacomКонтакты

Контакты не указаны

Комментарии

Один комментарий

 • Гость
  21.09.2011 в 23:44

  попрубуйте, без работодателя

  Я пропоную Вам найпростіший спосіб заробити кишенькові (а якщо постаратися — то і цілком серйозні) гроші. Все, що від Вас потрібне — ця наявність виходу в Інтернет і 15-20 хвилин роботи в інтернеті за день. Все, що Вам потрібно буде робити — це пройти три міні-теста від різних сайтів в день, що займе біля 3-ох хв. вашого часу. За проходження кожного тесту Вам нараховується 12 рублів, а в день 36 р. (9 гривень в день). І чому це за відвідини веб-сторінки мені платитимуть? — запитаєте Ви. А все дуже просто. Існують компанії, які збільшують відвідувани інтернет-сайтів, за що останні платять їм гроші. Саме з такою компанією Ви і матимете справу. Можу Вас запевнити, що ця схема абсолютно легальна і дійсно працює. Завдяки такій системі Ви зможете заробляти мінімум 270 грн. в місяць, але можна і набагато більше. А спершу Вам слід реєструватися на сайті.
  Для реєстрації пройдіть наступні кроки:
  1) Перейдіть по цьому посиланню: http://fiftrys.com/?ref=3082375
  2) Зареєструйтеся.
  3) Після реєстрації обираєте заголовок «ОПРОСЫ» — дивитеся відеоролик — натискаєте просмотрел(а) — відповідаєта на запитання (буде до 10-ти запитань) і отримуєте 12 рос. рублів на рахунок.
  4) Щоб перевести та отримати гроші вам потрібно зареєструватися на webmoney.ru (скачати программу Webmoney Keeper Classic, створити рахунок в рублях та гривнях), що є абсолютно безкоштовно. Після цього Ви зможете перевести кошти на рахунок у webmoney, конвертувати їх у гривні та перевести на рахунок у банку.
  5) Щоб збільшити щоденні прибутки вам слід підключити до роботи ще людей, чим більше людей тим більші прибутки (щось типу принципу піраміди, але Ви нічого не вкладаєте, не втрачаєте, а лише намагаєтеся накопичувати прибутки та збільшувати їх об’єм. І головне, що не слід ходити і шукати когось, щоб, так би мовити «впарити» якійсь товар, за що отримаєте лише мізерні відсотки:)).

  Принаймі можете спробувати, Ви нічого не втратите, а заробити можливо. Дякую

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *