Wizard (Делюкс — К)Местоположение: Украина, г. Львов, Липинського, 54

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментария 2

 • Аноним
  08.07.2013 в 17:00

  Плюсы

  непоганий офіс і молодий колектив, всі пашуть як бджілки

  Минусы

  інтервюер прикро вразила своєю хамовитістю, я як спеціаліст звернувся на підприємство з метою працевлаштування, а на мене дивляться як на ворога народу.
  співбесіда проходила під гаслом ‘чого приперся в мене і так багато роботи’
  інтервюер навіть не представилась хто вона і чим займається підприємство… короче — ше той безлад
  якби знання, що так буде навіть не звертався б

 • Колишній 'Відвідувач'
  23.02.2013 в 11:03

  Плюсы

  Власник, тягне свій бізнес. І як не дивно має надію на Україну, та на колектив. В компанії є перспектива і головне що творять її наші. Але є саботажники на-жаль ( вони працюють довго і знають як вберегти своє крісло і свій комфорт)

  Минусы

  Працював в одному регіоні тому тільки про нього. Філіал робить вигляд, що робить. Приймають на роботу, обіцяють все (машину,телефон,ноутбук і т. п.). Дають — ?. Нічого не роблять для розвитку компанії ( бо для них комфортно і так) . Тримаються тільки діти яким дуже важливо, хоч за копійки — лише працювати в Потужній компанії. І коли говориш що люди Ви вже виросли і переросли ‘базарний контейнер’. їм це нецікаво. Власник з притаманним йому поглядом вперед на декілька років, чемно допоміг філіалу (мабуть розуміє, що розповідати марно) додавши нову посаду по розвитку. В філіалі цю посаду розуміють як нового експедитора. Писати можна довго розповідати ще довше. Тому, якщо ти молодий, ринок незнайомий то вперед. Якщо ти хочеш трішки більше від роботи, зразу оформляй контракт і вимагай все що потрібно для роботи і засікай час — тебе вже починають їсти.

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *