УкрРадиоТелМестоположение: Киев, Украина

Сайт: http://www.urt.com.ua/

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментариев 80

 • Гость
  07.11.2013 в 19:46

  Не ценят людей в этой компании, в результате, контора превратилась в кусок гавна.

 • Гость
  01.11.2013 в 13:28

  Тупая контора…

 • Гость
  11.10.2013 в 22:46

  Львів. Кому можу сказати дякую це Мичку. Так, нарікали всі на нього, Я нарікав але… Зарплата висока була, робота була , можна було вирішити робочі моменти з криком ( но можна ). Якщо б Васильович кричав тільки при потребі і наказував дійсно за провину, йому ціни б не було. Та і при ньому командирів не було , повилазили потім! Помогли двом ДОЛБНЯМ стати до влади ( не хотячи а помогли ).

 • Гость
  04.10.2013 в 07:27

  Ці слова: «Варто також трошки повчитись культурі Коваленкові і Кадиляку. Про плювання, відхаркування, ригання їхні крики в людних місцях, хамство , пянки, розбивання телефонів в офісі об стіну ходять вже легенди» — в точку. Не знаю, хто це написав, але точно! Уважуха. Хоча, якщо ми не працюємо в цій компанії, то для чого зараз їй допомогати і давати можливість виправляти помилки? Мені особисто поважні люди, що мали можливість познайомитись з ними, вказували на хамство цих двох царьків і дізнавшись, що це директора, не знали що й казати.

 • Гость
  03.10.2013 в 12:44

  А я вдячний компанії за здобутий в ній досвід! Можливо і тому, що з Коваленком і Каделяком стикався мінімально. А взвгалі нормальна кузня кадрів. Для інших компаній виконує найдорожчу роботу — готує спеціалістів, а потім передає найкращих конкурентам. Якщо вона в таких умовах тривалий час проіснувала, то має потужний запас міцності. -)

1 2 3 4

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *