Торгово-Промислова Палата Італії в УкраїніМестоположение: Львов, Украина

Сайт: http://ccipu.org/

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментариев 9

 • Гость
  11.10.2013 в 11:22

  Незрозуміла компанія

 • Гость
  17.06.2013 в 16:16

  Повністю згідна з автором першого коментаря (який викликав таку бурхливу реакцію), шкода що не прочитала його раніше. Від себе можу додати: робота в цій фірмі мені не сподобалася, багато хто керує та вимагає шось робити, але пояснити толком як це робити не може (як вони до тепер протрималися?). Постійна плинність кадрів, більше пів року ніхто не затримується. Не рекомендую найматися у них на роботу.

 • Гость
  20.12.2012 в 14:20

  Цікаво — про нашу компанію де вона не пройшла випробувальний термін в цьому році вона теж десь гадості написала? А ви просто зайдіть на її анкету- вона міняє роботу кожні кілька місяців — і зараз теж шукає. ось і робіть висновки — чи адекватні її коментарі.

  PS ‘ питання до модератора — чи є на цьому сайті чорний список працівників? Компанії теж мають право знати хто може створювати для них проблеми. А то — береш офіційно на роботу, платиш білу зарплату, а потім у винагороду за все це отримуєш «відгуки» . Або людина не справилася з роботою, попросили піти — і все, ось і маєш відгук!
  а усі ці балачки про свободу слова — тільки щоб прикрити свою мстливу сутність…
  Урівняйте права компаній і працівників якщо ми вже тут за свободу почали говорити….

 • Гость
  20.12.2012 в 13:59

  ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ Торгово-Промислової Палати Італії в Україні проводить набір на КУРСИ ІТАЛІЙСЬКОЇ МОВИ З 3 грудня 2012 року розпочато набір в групи на навчання у зимовому семестрі. Курс ( кожен рівень) складається з 20-ти занять (два заняття на тиждень) та триває майже 3 місяці. Вартість навчання 1190 грн. Навчальні матеріали входять у вартість навчання. Після закінчення кожного рівня, при умові успішного складання іспиту, видається Атестат Торгово-Промислової Палати Італії в Україні встановленого зразка.

  ФОРМИ НАВЧАННЯ:
  — інтенсивний комунікативний курс для дорослих: ранкова, денна та вечірня групи
  — індивідуальні заняття

  — [censored] ультативні заняття з носіями мови
  Ранкова група 9:00-10:30
  Денна група 13:00-14:30
  Вечірня група 18.30-20:00
  Програма
  Програма вивчення італійської мови складена згідно рекомендацій Європейської мовної ради, передбачає 4 рівні складності:
  РІВНІ:
  — базовий А1
  — початковий А2
  — середній В1

  — вищий середній В2
  БАЗОВИЙ А1 (Italiano elementare A1)
  Відповідає рівню PLIDA А1 (livello di contatto).
  Курс для тих, хто вперше вивчає італійську мову. На цьому рівні вивчаються основні зв’язкові та граматичні структури, що дає можливість висловлюватися та сприймати почуте. На цьому рівні вивчають використовувати найпростіші повсякденні вирази для задоволення конкретних потреб, таких як знайомство, розповідь про себе, свою сім’ю, вільний час.
  ПОЧАТКОВИЙ А2 (Italiano elementare A2)
  Відповідає рівню PLIDA А2 (livello di sopratvvivenza).
  Для тих, хто хоче продовжити вивчення італійської мови. Охоплює близько 15 основних розмовних тем та базову граматику. Вчить орієнтуватися у різноманітних життєвих ситуаціях.
  Охоплює близько 15 основних розмовних тем та базову граматику. Вчить орієнтуватися у різноманітних життєвих ситуаціях пов’язаних із задоволенням основних особистих потреб: орієнтація в просторі («як дійти до …»), робота, покупки і т.д.
  СЕРЕДНІЙ В1 (Italiano intermedio B1)
  Відповідає рівню PLIDA В1 (livello di soglia).
  Призначений для тих, у кого вже є базові знання італійської мови. Дає змогу використовувати свої навички безпосередньо під час подорожі в країну, описувати події в минулому часі, плани на майбутнє.
  ВИЩИЙ СЕРЕДНІЙ В2 (Italiano intermedio B 2)
  Відповідає рівню PLIDA В2 ( livello di progresso). Орієнтований на поглиблене вивчення італійської граматики. По закінченні цього рівня досягається вміння достатнього володння мовою для навчання та роботи в Італії
  НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ:
  Поєднання сучасних підручників, технічних засобів (аудіо, відео, інтернет), iлюстративних матеріалів підвищує ефективність начання
  ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ:
  по закінченні кожного рівня проводиться тестування, за результатами видається атестат встановленого зразка. Для слухачів курсів можливе стажування в Італії.
  МЕТОД
  Символом розвитку, а значить і навчання, вважається спіраль. Кожен наступний виток спіралі охоплює все більше і більше інформації. Дехто важко долає кожен ноаступний виток, «пробуксовувачи» на попередньому, а дехто — швидко, крокуючи через сходинку.
  Тому в основі навчального комплексу «РАЗОМ ЛЕГКО» використовується концепція модулів. Кожен новий модуль, як виток спіралі, нашаровується на старий, повторюючи і розширюючи його. Це надає процесу навчання велику динамічність та індивідуальність, що є невід’ємною вимогою інтенсивного курсу.
  Модульна організація матеріалу дозволяє викладачеві видозмінювати програму, в залежності від індивідуальних вимог студентів, інтенсивності та тривалості навчання і т.п., зберігаючи при цьому цілісність всього курсу.
  За довідками звертатися:
  ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ
  79005 Львів, вул K.Левицького, 4 — Україна
  Контактна особа: Уляна Сало
  тел. 253 3108
  моб. +38 097 705 6332
  formazione.ua@ccipu.org
  Торгово-промислова палата Італії в Україні (CCIPU) акредитована Міністерством економічного розвитку Італії, входить до системи UNIONCAMERE. Сприяє економічним, соціальним та культурним відносинам між Італією та Україною.

 • Гость
  05.12.2011 в 14:48

  Будь ласка стриманіше виражайтеся на рахунок колишнього працівника,
  як то кажуть з хорошої перспективної роботи не йдуть
  і без причини такі відгуки не пишуть !!!

  Задумайтеся шановні , чому ж це так !!!

  PS. дівчина описала свої враження, кожен маэ право на свободу думки, вона зробила це з метою попередити про можливі складнощі,
  я особисто нічого образливого в цьому не бачу.

 • Гость
  23.11.2011 в 23:41

  Марта[censored], що тебе спонукало опублікувати свій коментар через пів-року після звільнення? Думаю, ти слідкуєш за успіхами нашої компанії, і тебе просто «жаба задавила», як прийнято казати між нами, українцями… Або ти ще до сих пір шукаєш роботу, тобі на очі потрапило наше оголошення про відкриття нових вакансій, і.. ти вирішила нам «допомогти»?
  Чи є сайт з відгуками роботодавців про подібних працівників? Якщо немає, даю інформацію тут про цю людину: [censored], д.н. [censored] — м. Львів. Працювала з 01.02.2011 до 13.04.2011, про що є відповідний запис в трудовій книжці.

  P.S. Особисто для бой-френда головної героїні: пане Юристе, роз’ясніть своїй нареченій можливі наслідки її вчинків.

  До речі, по-українськи правильно писати «Промивання мізків», а не промивання мозгів»,
  а зміст слова «дрюкають» не до кінця зрозумілий.

 • Гость
  23.11.2011 в 23:38

  Марта[censored], що тебе спонукало опублікувати свій коментар через пів-року після звільнення? Думаю, ти слідкуєш за успіхами нашої компанії, і тебе просто «жаба задавила», як прийнято казати між нами, українцями…
  Або ти ще до сих пір шукаєш роботу, тобі на очі потрапило наше оголошення про відкриття нових вакансій, і.. ти вирішила нам «допомогти»?
  Чи є сайт з відгуками роботодавців про подібних працівників? Якщо немає, даю інформацію тут про цю людину: [censored], д.н. [censored] — м. Львів. Працювала з 01.02.2011 до 13.04.2011, про що є відповідний запис в трудовій книжці.

  P.S. Особисто для бой-френда головної героїні: пане Юристе, роз’ясніть своїй нареченій можливі наслідки її вчинків.

  До речі, по-українськи правильно писати «Промивання мізків», а не промивання мозгів»,
  а зміст слова «дрюкають» не до кінця зрозумілий.

 • Гость
  22.11.2011 в 17:44

  Так, вимоги дійсно високі, однак і можливості еквівалентні. Людям, які мають намір приходити на роботу, протирати штани з 9 до 18 та в кінці місяця вимагати зарплату в даній організації місця не має — таких людей просять піти. Окрім цього Торгово-промислова палата Італії є офіційною дипломатичною установою, яка вже існує більше 10 років та успішно здійснює діяльність. Я особисто зробив непогану кар’єру в даній структурі, звичайно пройшовши усі «випробування» зазначені в попередньому комменті.

 • Гость
  24.09.2011 в 23:41

  Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

  Перший тиждень — це суцільне промивання мозгів на тему того якою керівництво бачить цю палату, які ми всі дурні, як бути мудрими такими як вони, яку велику структуру палата уособлює в Україні. По дорозі ще кілька слів про продажі скажуть і може з психологом зустрінешся.

  Другий тиждень. Далі починається рутина — набивання інформацією бази контактів. Норми тут високі — часу забирає багато.

  Далі дзвінки. Питання з мобільним зв’язком досі не вирішено. Постійні поповнення і закінчення рахунків за дорогими тарифами…

  Далі починається виправляння працівників — ви не такі, якщо нічого не виходить, то значить ви усі криві. Продати можна ж усе, тим більше якщо ми пропонуємо доплату!!

  В процесі формується уява про структуру — всіх дрюкають за копійки і секунди, пропонують майже хамити компаніям і пояснювати, що вони імбецили, якщо вважають що нам не можна довіряти і що це все фуфло. Далі випливає, що тут страшенна плинність кадрів, і що за півроку за моїм місцем троє осіб вже пропрацювало… безслідно. На них навіть не посилаються ніколи.

  Другий місяць приносить впевненість, що так думаєш не ти один і так думають усі працівники, які прийшли в один день з тобою. Наради на 1800 — норма. Наради по чотири години в день — норма.

  І тут починається новий набір кадрів. Нових набирають , а деякі працівники, які прийшли 2 місяці перед тобою зникають. Такий собі робочий цикл.

  І ти вже розумієш, що цей цикл короткий для лінійних працівників. Починається пошук нового варіанту — цього разу іншого.

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *