ТОВ ФК ДекраМестоположение: Ивано-Франковск, Украина

Сайт: http://www.dekra.com.ua/

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментариев 6

 • Случайно
  27.03.2013 в 12:31

  Плюсы

  Бутафорная кантора

  Минусы

  Позвонил и задал простой вопрос. Ответ уже слушал с таким ощущением, что на меня спустили свору собак. Управляющий там по моей оценке с неуравновешенной психикой.

 • Андрій 33р.
  14.01.2012 в 13:32

  Плюсы

  Директор компанії Віктор Михайлович дуже порядна і розумна людина, в якої є чому повчитись в професійному і людському відношенні. Таких людей дуже мало.. p.s. Всім подобається тільки доллар. (маю на увазі не Долішнього)

  Минусы

  Я у Декрі не працюю

 • Працівний
  23.12.2010 в 19:28

  Плюсы

  Усі позитиви залишились в минулому і нажаль назавжди……..

  Минусы

  Зарплату не платять, доводиться її вибивати чи випрошувати. Але не всім це вдається. Шеф не проводить ніякої політики для виходу з кризи, хочете працюйте, хочете звільняйтесь. Зате потнів у нього хоч відбавляй. Але як менеджер він виявився повним нулем.

 • Гость
  23.12.2010 в 19:14

  Компанія, в якій робота заключаеться тільки в роботі на перспективу (погашення кредитів взятих шефом на задоволення своїх матеріальних примх). Ніякого бізнесу компанія вже не веде, головне протриматись ще один день. Зате ПОНТИ такі і така гра на публіку, ніби ми як мінімум купаємось в маслі.

 • Яяя
  17.06.2010 в 16:27

  Плюсы

  Могла б існувати, але ………

  Минусы

  Нажаль їх уже повний каюк.

 • Працівник і інші працівники
  15.06.2010 в 13:41

  Плюсы

  Гарна, чиста, не пильна робота

  Минусы

  Керівник вліз в величеееееееезні борги і через це не виплачує працівникам зарплату. Не наша вина в тому, що він хотів жити красиво, купувати нерухомість. Біда в тому, що не виробляючи ніякого продукту і не надаючи ніяких конкретних послуг, компанія займається всього-навсього спекуляцією на ринку цінних паперів, керівник, як менеджер, виявився повним бездарем і набрав до кризи повно валютних і гривневих кредитів під заставу. Ніяких грошових потоків чи конкретного бізнесу не планувалось під ці кредити. Зараз усе майно фірми в заставі банків. Є також багато приватних осіб кредиторів, яким він ‘висить’ солідні суми. Зараз ним проводиться відкрита політика типу ‘хочете працюйте, хочете звільняйтесь, зможу виплатити борг виплачу, а скоріше всього просто пообіцяю виплатити в кращі часи’.

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *