Родинна ковбаскаМестоположение: Украина, г. Львов, Героїв УПА

Сайт: bar-com.com

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментариев 12

 • Всеволод Баран
  21.06.2018 в 20:06

  В компании БАРКОМ и РОДИННА КОВБАСКА есть плюс+++++ и есть минус——

  Плюсы+++++

  Баворовский Александр Ярославович !!!+++++
  Талантливый менеджер, очень добрый человек, редкое явление для руководителя, особенно в производстве колбасных изделий.

  Минусы——
  Олег Владимирович Баран!!!
  По масти «кидала», по жизни — «терпила», быдло тупорилое, неудачник и распиздяй.

 • Патріот
  21.11.2017 в 18:02

  4 роки тому в Україні почалися події, які увійшли в історію, як Євромайдан, 21 листопада відзначається День гідності та свободи. Потрібно згадати «Героїв» того часу!!! Головою Львівської міської організації Партії регіонів, а перед тим головою Залізничної районної організації Партії регіонів був Олег Володимирович Баран, директор ТОВ «Барком» ТМ «Родинна ковбаска».
  Олег Володимирович на ваших руках кров не тільки свиней, але і людей!!!

 • Олег Баран
  16.11.2017 в 10:52

  Найкраще пояснення про компанію Барком і Родинну ковбаску це вчинки і дії власників та керівників!!!
  Перегляньте відео замість тисячі слів.
  https://www.youtube.com/watch?v=fiLznxYojOE&feature=youtu.be&t=2m31s

 • Галина
  20.03.2014 в 12:47

  Плюсы

  відсутні

  Минусы

  Працювала довго та сумлінно. Звільнили мене за мої політичні погляди. Я не лише не хотіла приймати участь у заходах партії регіонів а й висловлювала свої політичні погляди! Тому вони на роботу і беруть в основному свідків Єгови бо вони поза політикою. Не працюйте на них. Не купуйте їх виробів. Хіба у нас мало виробників з Куликова? Підтримайте їх а не ціих запроданців.

 • Оксана
  20.02.2014 в 10:12

  Плюсы

  Минусы

  Та він не протсо регіонал а ще має клієнтів за ніщо! На сайті заспокоюють що Родинна ковбаска (Барком) поза політикою. Так чому ж їх автомобілі беруть участь у всіх міроприємствах партії регіонів? рекламують партійних діячів партії? Може вони ще й тітушкам возять харчі??? БОЙКОТ їм!! Хоча й смачну хімію додають в ковбаси:(

 • Тарас Антонюк
  17.02.2014 в 22:42

  Плюсы

  немає

  Минусы

  не збираюся купляти їхню продукцію, бо їхній бізнес фінансує бандитську партію регіонів, власник регіонал!!!

 • Ілля
  20.11.2013 в 15:24

  Плюсы

  ———

  Минусы

  Я не хочу писати шо Олежик чи Славік чи Владик поганий- за них говорять їх вчинки. Шановні, погляньте власним поглядом на політику Баркому/Родинної ковбаски та самі зробіть висновок. Поршукайте інфо про збанкурутілу ТОВ ‘Очко’ і Барком який ніби не має відношення до неї. Згадайте супермаркет від цієї компанії ,який теж закрився. Погляньте як вони цинічно використали дрібних підприємців-франчазерів через яких вийшли на ринок а потім рясніє мережа статтями ‘Тепер тільки власна мережа’! Ви особисто бажаєте працювати в фірмі яка не має ані маркетингових цілей ані навіть плану розвитку??? Фірма кидається з кранощів в крайнощі а відповідно так само кидає своїх працівників. Якщо не має іншого вибору то звичайно ідіть (колись люди і в СС йщли служити від безвиході:) але якщо у Вас є вибір значить Ви чогось варті і тоді ця фірмочка не варта ВАС!

 • Руслан
  26.03.2013 в 11:31

  Плюсы

  Классная работа. Главное писать отчеты красивые! Никаких обязательств. Главное быть хорошим писателем.

  Минусы

  Чтоб получать от работы удовольствие нужно долго учиться на журналистике (чтоб писать красивые отчеты)

 • Имя Фамилия
  26.02.2013 в 15:48

  Плюсы

  Хоч якась робота.

  Минусы

  Буду послідовним :
  ‘коллектив и корпоративная культура’- колектив може бути тільки там де є спільні дії а де кожен хвіст піджав то тільки садо. Так само копроративна культура зявляється не тільки там де є корпорація а де просто є культура (а обкладання хрінами не думаю що є проявом її)
  ‘начальство и его уважение к сотрудникам’- шо шо, а начальство точно є. кожен вважає сабе великм керівничком. Вот тільки проблема шо між , ‘Керівництвом’, ‘Упарвлінням’І ‘менеджментом’ є велика різниця. Керувати можна і ‘ЗАЗом’, управляти можна зеками в колонії.. А менеджмент… А про менеджмент тут і не чули (ну хіба тільки на семінариках завчили шо перед ‘Д’ ‘Н’ не ставиться:)!
  ‘рабочее место и условия работы’- ну тут все залежить куди попадеш. Для когось і кабіна в машині робоче місце супер, а для когось відсутність біде в туалеті- жах.
  ‘социальный пакет и льготы’- ну льготи будуть в міському транспорті після тривалої роботи тут … 🙂 А соціальний пакет можна назвати просто пакетиком. Відпустка по закону, але згідно ‘Дамоклового..’. Постійно можуть викликати на роботу- бо буряк дозрів і треба допомогти зібрати.
  ‘перспективы работы в компании’- ну якщо ти гарний пополиз то перспективи в тебе всюди. І тут теж не виключення. Але якшо ти яркий і маєш бажання щось змінити, покращити- тебе зїдять вищезгадані керівнички. Бо змін їм не потрібно. А тимбільше пропозицій змін від ‘духів’- так ше душок підсидить… Їм лиш би день перебути та ніч відсидіти. А вносити зміни їм нідочого. Набрати сопляків студентів- відпахати і ‘конвеєрно’ звільнити. Якщо я неправий то хай відпише мені хоч один ‘спец’ який там працює (з зарплатою не менше 7 тис дол. Тому що інакше то не спец. Бо за менше ніхто ТОПом працювати не буде)- радий буду з таким поспілкуватись ttenderr@list.ru

 • Андрій
  20.02.2013 в 17:45

  Плюсы

  Відсутні

  Минусы

  Працю в Родинній як підприємець. Згідний з попередніми відгуками. З такою тупістю та ‘економною економністю’ зїдять самі себе!

 • Аноним
  18.10.2012 в 17:31

  Плюсы

  Опыт. Там такие опыты над людьми что без него точно оттуда не уволишся:)

  Минусы

  Руководство как особь (руководителт, или даже руководители их там много:) и руководство как деятельность. Владимир Афанасович БАРАН хорошо знает и всех поучает что ‘риба гниє з голови’ но почему то не понимает что он и есть голова…

 • Не обязательно Также не важна
  27.08.2012 в 17:24

  Плюсы

  Стабильная зарплата

  Минусы

  Все как у всех грустно .. Но Афанасич тот вобше жжот.. Кажетса скоро все ‘спалит’. Ему в подчинение только ‘доярок да селян’ которые соответственно на все машут гривами но и также бездумно работают. Человек который уже гдето работал и не ‘на мидле’ будет удивлен сколько слов приятных знает начальство:)

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *