Пиреус Банк МКБМестоположение: Киев, Украина

Сайт: http://www.piraeusbank.ua/

Описание:

АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» входить до міжнародної банківської Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group). Піреус Банк (Piraeus Bank S.A.) є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи.

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментария 104

 • Гость
  24.04.2014 в 00:00

  @Сергей,
  Видно, бизнес такой «замысловатый» в этом банке, никто не может знать-что происходит- конечно обычному клерку не понять :)… А вот я даже не работая в этом банке могу сказать тоже самое- достаточно иметь мозги. Думаю=многие клерки их имею — а вот почему они не в руководстве — так понятно- как всегда- не родня… Именно это губит бизнес- родня… и блат

 • Вінниця
  12.03.2014 в 00:00

  Хочу бути юристом Вінницького віділення ПІРЕУС БАНК МКБ. Наразі бачу дуже гарна посада, судячи по діяльності теперішнього юриста у відділенні Тюркіна Олександра : він такий молодець , і на роботі рахується , І В РОБОЧИЙ ЧАС незалежним адвокатом підпрацьовує, небанківські судові справи веде, ну прям як вареник в маслі живе. І завжди викрутиться, та й ще безпеку банку обдурює.

 • Винница
  31.01.2014 в 00:00

  Нарушая все, что только можно, продается валюта только валютчикам, простому народу можно даже и не пытаться купить что нибудь без пред договоренности.

 • Алла
  08.11.2013 в 00:00

  Невже ПІРЕУС у Вінниці не зміг знайти кращого керівника відділення ? Вона ж АФЕРИСТИКА , в «фінансовій ініціативі» обікрала разом зі своїм колишнім керівником клієнтів на мільйони доларів, до цих пір суди йдуть, а керівника розшукують органи.

1 3 4 5

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *