ПатковскийМестоположение: Украина, г. Ивано-Франковск

Сайт: www.karpaty-build.com.ua

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

Один комментарий

 • Olya
  22.01.2012 в 22:05

  Плюсы

  Співбесіда позитивного враження не залишила.

  Минусы

  Перед співбесідою чула багато негативного про роботу в цьому готелі. Але вирішила не вірити а самому дізнатись чи це правда чи ні. На співбесіду я прийшла на вакансію адміністратора готелю. Але як вияснилось власник сам має вирішувати чи я підхожу на цю вакансію чи ні після 2 тижнів роботи в офісі у франківску виконуючи різну роботу. Ну самі розумієте яку роботи морзе виконувати новачок ‘піди і принеси’. Перед співбесідою чула що фірма заставляє відкривати робітникам Приватного підриємця тобто щоб гроші йшли через вас а не через фірму.
  Скажем так, трохи скиптично поставилась до такого і не повірила. Але виявилось, що мене про це попередили ше на співбесіді, що таким чином відбуваєтся оформлення на роботу.

  На співбесіді я погодилась пройти ці 2 тижні стажування або скілки получитсься…Не пожаліла що наступного ранку прийшла на 9 в офіс. Я розговорилась з одним хлопцем який там працував і він мені розказав багато ‘цікавих’ і не дуже гарних фактів про цей готель, а точніше він мені підтвердв все те що я чула до того. Скажем та, суть фірми полягає на тому щоб максимально використати працівника. До речі, а вони там довше як на півроку не затримуються. Крім того, що робітникам заставляють відкривати ПП то шей можуть сказати щоб ти відкрив на себе договір на телефон або інтернет і не платити за це. Відповідно договір на твоє ім’я і офіційно ти боржник. Робочий день починається в 9 і закінчуєтся в 19 з обідом максимум 15 хв і то на сухому пайку. З офісу виходити не бажано… І так з понеділка до неділі.

  Особисто я не розімію як роботодавець може судити чи підходить людина для роботи адміністратором готелю після ‘стажування в офісі’. Мені здаєтся що доцільніше відправити претендента на роботу на Буковель в готель і щоб вона сама там під нагалядом іншого адміністратора пройшла там навчання.

  Не рекомендувала би комусь іти на роботу в цей готель

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *