КолибрисМестоположение: Украина, г. Киев

Сайт: colibrys.kiev.ua

Описание:

Сеть супермаркетов «Колібріс» (Торговый дом АВАНТА) насчитывает 43 супермаркета, успешно работающих в Волынской, Львовской, Ровенской, Житомирской, Тернопольской, Ивано-Франковской, Хмельницкой, Винницкой областях.

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментариев 16

 • Employer
  27.03.2013 в 00:00

  Все что написано выше 100 % правда!Пришлось и мне там как то поработать!)Сейчас по прошедшему времени оглядываясь назад я например не жалею об уходе из компании!Я не хочу поливать грязью их, но даний работодатель подходит лиш только тем людям которые только закончили университет и попросту нужен опыт роботы и не больше!Зарплаты нуууу очень низкие и ето знают все!Мотивации для персонала абсолютный 0!Я за то что бы работать одной командой и боротса за результат, но в етой компании просто опускаютса руки!Я думаю меня многие поймут о чем я!)А принцып » незаменимых людей не бывает » здесь работает на » Ура «.Но дело в том что никогда не будет успешной та компания которая не ценит своих сотрудников!!!!!!Нельзя обещать людям одни зарплаты, а выдавать на руки совсем другие деньги!

 • Employer
  27.03.2013 в 00:00

  А про начальника ревизионного отдела я не могу сказать ничего плохого он вроде вполне адекватный мужчина!

 • Гость
  02.02.2013 в 00:00

  Компашка *авно. Егоров и Балонин реальные ***, которых нужно занести в черный список для всех компаний-ритейлеров.

 • Гость
  15.11.2012 в 00:00

  @Гость
  Файний дядько! В мене теж викладав колись. Знаю що зараз працює в цій компаніїї. Кажуть строгий. Більш нічого не можу сказати. Не вдалось разом з ним працювати. Але бачились недавно. Не сказав би шо він злий. Він вимогливий. Я йому і досі вдячний за цю ж його вимогливіть!

 • Гость
  12.11.2012 в 00:00

  мені дуже інтересно що люди які там працюють скажуть про начальника ревізійного віділу.
  він колись в мене в Політесі викладав, може хоть тепер подобрішав?

 • Гость
  19.09.2012 в 00:00

  Это не ты ,случайно ли, что свое кадровое агентство имеешь в Луцке, через которое устраивала на работу в АВАНТУ а потом брала деньги за трудоустройство и тебя за это ВЫ………..ЛИ !!!!! ДА дураков и лентяев негде не любят, но зарплату платят стабильно. И ещё я там сейчас не работаю ,есть там свои нюансы как и кругом на любой работе. НЕ кого не защищаю, дело каждого идти или нет туда. А насчёт начальника службы охраны, мелочная и ничтожная личность.

 • проходил мимо
  14.09.2012 в 00:00

  @Волиняка
  А, «даже» и не скидай анкету… Они «завалятся» без тебя)))

 • Волиняка
  11.09.2012 в 00:00

  Дякую всім за корисну інформацію про дану компанію…. Не буду даже анкету заповнювати для кадровиків їхніх….

 • Бував там
  30.07.2012 в 00:00

  Проходив якось співбесіду в цій компанії. Раніше від знайомих чув, що це гнила контора. Але думаю, спробую. Перше враження справив нахабний, борзий і не вихований рускоговорящий охоронець. Далі всі намагались справити враження модної компанії, але таке я вже одразу помічаю. Нач. відділу реклами одразу видалась якоюсь злобною тьоткою. Її некомпетентність стала зрозумілою як вона сказала, що бігборди (дизайн і друк) — це не поліграфія.

  Через тиждень прислали обіцяне завдання: «зробити стилістику обкладинки і упаковки для торг. марки.»
  Виконав тестове завдання, вислав. Як робив, то орієнтувався на макети лідера українського ринку роздрібної торгівлі. Відповіли, що, мол, це не відповідає вимогам їх компанії, про які ніхто нічого не казав. Начальниця рекламного сказала, що це примітивно і взагалі, що не хоче витрачати на мене час.

  Як на мене, то треба ставити конкретні ТЗ і розраховувати на те, що людина не буде робити безкоштовно повну розробку макету, тим більше стилістики для Private Lable.
  Що ж, нехай шукають когось далі. Пораджу їм вчитись терпимості і вміння спілкуванню з людьми.

 • Гость
  08.07.2012 в 00:00

  Щось мало коментарів… Думала зараз всі підхватять і почнуть обливати один одного брудом?

 • Працював
  27.05.2012 в 00:00

  Саме на цьому сайті є функція, де можна побачити, які повідомлення написані одним автором! Тому не робіть дурниць і не видумуйте купу різних людей! Три наступні повідомлення одразу ж за першим написані одією людиною з однієї ІР-адреси. Навіщо говорити то російсько-українською і створювати розмову самого з собою?!

 • Работяга
  26.05.2012 в 00:00

  Мне лично очень интересный расклад про начальников. Все *авнюки а только логист типа хороший. Шо разом крали? А начальник охраны всех ловит а тобі хороший. Прикольно.

 • Гость
  26.05.2012 в 00:00

  Якщо народ тупий то його треба вчити і виховувати. Проблема в тому, що фірма стає кузнею кадрів для інших компаній, причому в основному для наших конкурентів. Причина — усі кажуть, що через малі зарплати. От люди і вчаться як треба працювати, та тільки на тепліші місця. Чим думають директора — не знаю. От і виходить, що у фірмі висока плинність кадрів, а це сказується на роботі фірми і на її іміджеві.

 • Гость
  26.05.2012 в 00:00

  @Гость

  @Працював
  Люди, про що ви ? В любому колективі є і толкові люди і бестолкові, причому тупих завжди більше. Головне щоб усі знали свою задачу і виконували її правильно, не перекидаючи на чужі плечі. А писати про жінок, що вони пліткують і самому розносити плітки — подумай хто ти сам.

 • Працював
  12.05.2012 в 00:00

  Пропрацював багато років, але дивуюсь сам собі,як витримав стільки тут.
  Директори набирають не працівників, а мотлох, який нікому не потрібний, а самореалізовується за рахунок власних амбіцій. Купа непотрібних людей,які нічого не роблять, а за них працюють підлеглі, в той час, як похвала разом із преміями дістається тільки начальникам.
  Премій за хорошу роботу тут не дочекаєшся ніколи. Взагалі тут такого не існу,щоб ти отримав премію за якійсь показники в роботі чи те,що зекономив фірмі добру суму грошей. А от штрафувати вміють. При приході на роботу людям можуть пообіцяти одну зп,а в результаті отримаєш пшик. Обгрунтують це вам тим,що вони не бачуть результатів і поставлять вам нові умови роботи. Всеодно ж ви вже нікуди не дінетесь.
  Умови праці ніякі. Деякі відділи мають більшменш кабінети і технічно забезпечені, а деякі сидять один на одному без нічого, псують собі очі за пк старими,або таким,які ледь працюють. Працівників на магазинах взагалі людьми не сприймають.
  Чув, що ті, хто використовують власні машини в робочих цілях, у 60% ситуацій за свої гроші їздять по роботі і їм ніхто не віддає їх.
  Зп тут дуже маленькі у всіх. Мало хто навіть з начальників має нормальні зарплати, тому кожен намагається зхімічіти. А це на фірмі можна спокійно. Охорона нічого не робить,а тільки сидить для «устрашенія». Часто охоронці на пропускній вахті сидять вже в кінці дня пяні, а вночі то взагалі пють по чорному. Коли начальника служби безпеки немає, то все собі дозволяють.
  Оформляють більшість людей трішкі більше, ніж на мінімалку, інші гроші в конверті. І ці гроші виплачують довго і нудно з затримками. А якщо ти звільняєся, то взагалі часто не віддають цих грошей, а тільки офіційну зарплату.
  Нікого не відпускають в відпустку більше 2 тижні. Ще й маєш бути на телефоні в цей час і вирішувати свої питання по роботі, бо нікого нічого не цікавить.
  Колектив противний. Всі брешуть, закладають, обговорюють один одного. А центр сплєтєн — централізована бухгалтерія,яка знає все про всіх, або видумує все про всіх і розносить по фірмі.
  Фірма не вкладає в своїх співробітників взагалі нічого, бо власнику наплювати на всіх.

  Про начальників відділів в цій компанії можна говорити довго і нудно.
  — Начальник відділу реклами — стерва, яка сидить в компанії багато років, не дає своїм підлеглим, які мають потенціал, випертись і показатись. Її персону в компанії ніхто не любить взагалі. Сама ж вона відмиває купу грошенят під носом в шефів через кума на Факторії, чоловіка в інших організаціях і т.д. При чому директори це знають, але мовчать.
  — Начальник відділу маркетингу — майже нічого не тямить в самому маркетингу, не риба ні мясо як керівник. Бере відкати через можливості своєї посади. Хоча зараз це урізалось в певній мірі, бо прийшов над ним новий керівник, ніби компетентний.
  — Начальник логістики — мировий дядько! Трудиться на всі 200%! Досить лояльний до фірми і намагається скоротити витрати по своїй частині, брати нормальних співробітників собі в команду, в розмові простий і конкретний. Але комерційний директор і нач.служби безпеки весь час вставляють йому палки в колеса і заважають працювати.
  — Комерційний директор — взагалі не має поняття про культуру спілкування і діловий етикет. У нього через кожних 3 слова проскакує слово «цьойво» і багато інших сільських говорків. Сором у такій фірмі тримати таку неосвічену людину на такій посаді. Вся компанія говорить про те, що він ніколи не бере на роботу людей,які зашкодять в майбутньому його шкурним особистим грошовим інтересам своїм потенціалом, не бере собі в підлеглі розумніших за самого себе, бо боїться конкуренції. Вроді мудрий в чомусь, але недалекий в багатьох питаннях ведення бізнесу, а особливо переговорів.
  — Нач. служби безпеки — колишній працівник СБУ, який невідомо,що робить на цій фірмі. Не дає нормально працювати людям. Про нього нічого не буду більше писати, бо дядько мстивий страшно.
  — Нач. служби охорони — хороша людина з гарним характером, любить свою роботу. Йому респект.
  — Начальник закупок — його нетерплять ВСІ його підлеглі. Педант,який ставить ні в що своїх менеджерів і ніколи не захищає їх перед керівництвам, а навпаки перекидає всі свої провини і зальоти на них. Танцює під дудку комерційного, а комерційний його і завжди захищає перед власником. А даремно, бо треба його вже давно гнати в шию. Є кращі працівники ,яких можна підвищити,але він з комерційним навмисне говорить різні брудні речі про них,щоб директори і власник не дізнались про них.
  — Начальник персоналу — людина,яка нічого не робить,а тільки курить сигарети в кабінеті і керує менеджерами,які теж повні бездарі,як і вона. Молоді дівчатка,які особливо нічого не знають в міру своїм молодих років і пищать своїми голосочками. Таких відділ в любій компанії є показовим, побачивши його люди формують думку і про всю компанію, а тут смішно і соромно, коли бачих малих дітей, які граються в роботу і щось показуть старшим. На що взагалі дивиться генеральний, коли пропускає таких дітей. Начальницю привів сам власник компанії,бо якась там його знайома, але вона тільки робить вигляд роботи, всіх хвалиться своєю дружбою мнімою з власником, а він ведеться на це. Коли брав, навіть не запитав,що про неї казали на попередньому місці роботи в БУМі. Там казали,що вона нічого не знає і сама не робить,а тільки з шефами розмовляє і видає чужу роботу за свою. Мене брала на роботу інша начальник,яка пішла,то та хоч складала якесь нормальне враження.
  Говорити про всіх начальників можна ще довго,але от чи треба. Всеодно всі як сиділи, так і дудуть просиджувати свої штани.
  В компанію йти не раджу взагалі! А хто все ж піде, то бажаю успіхів, бо йти звідти ви будете з більшим ентузіазмом і захватом,ніж йшли туди.

 • Виктория
  18.12.2010 в 13:14

  Плюсы

  Замечательный коллектив, отзывчивый и добрый директор Татьяна Владимировна Сибилева. Работать с ней — одно удовольствие, всегда поможет советом, войдет в положение и поддержит когда это нужно! Обстановка очень тёплая и дружественная, коллеги — как родные.

  Минусы

  Офис далеко от моего дома 🙁

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *