Інтек-Газ, Интек-Газ, ДІПтрансгаз, ДИПтрансгаз, Клюйко Владимир ЯковлКонтакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментария 2

 • Гость
  15.09.2012 в 17:51

  Да, за время от предыдущего отзыва (1,5 месяца) выплатили з/п еще за целый месяц…

  Но зато стали кормить — один раз… в год. Устроили корпоратив, как всегда решили поразвлечься за наш счет, но еще и нас пригласили как массовку. Смотришь на это «руководство»: как доводят до отчаянья людей, а потом слабых еще и спаивают (особая «благодарность» от матерей, жен и детей), и понимаешь — Ни Бога не боятся, ни людей не стыдятся.
  Все правда: и старым и новым уволенным з/п так и не выплачивают- с внешними долгами не в силах тоже рассчитаться- руководство с заказчиками не в состоянии договориться- большие проблемы с государственными органами…

 • Гость
  31.07.2012 в 23:01

  Вкрай нестабільна компанія. В даний час (серпень 2012) заборгованість по реальній зарплаті всіх працівників становить чотири місяці. Також дуже великі зовнішні борги. З початку року компанія втратила всіх керівників підрозділів і директорів, а залучити нове керівництво — не має фінансів. Власник сам займається усіма питаннями обох фірм, дуже невдало. Напевне, буде використана схема залучення нових працівників, без виплати боргів звільненим старим (і так багато разів). Скориставшись довірою співробітників, власник тепер оголосив, що скоротив всім зарплату на 30-50% з квітня 2012. Хто невдоволений, може звільнятися: офіційна зарплата (мінімальна за законом) йому виплачена. Звільненим з березня 2012 працівникам обіцяна зарплата так і не була виплачена. Недбале керівництво призвело до того, що борг по зарплаті навіть 50% — непідйомний для фірми.

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *