GEOS Real Estate (geos-real-estate)Местоположение: Киев, Украина

Сайт: http://www.re.geos.ua/

Описание:

Строительная компания «Геос» предоставляет широкий комплекс услуг в сфере строительства жилой и коммерческой недвижимости, выполняет работы по проектированию, отделке и ремонту квартир, офисов в крупных бизнес центрах.

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментариев 35

 • Гость
  08.03.2014 в 00:00

  Это реальные пацаны!! Дети депутатов которые не будут платить за работу… чтобы Вам не обещали неведитесь…. мало того, теперь фирма называется ООО Юкей Партнерз… Будьте внимательны с выбором партнеров….. и если вы думаете, что суд поможет, то вы ошибаетесь, пройденный этап!!!!

 • Максим
  22.02.2014 в 00:00

  Согласен с Андреем, по поводу качества работ! А все от того что хотят с экономить на всем, по максимуму, выполнить работу за копейки и получить сверх прибыль! Все остальное их не волнует. Скажите спасибо что вообще стяжки есть…..

 • Андрій
  16.02.2014 в 00:00

  Панове! Нещодавно дізнався на власній як то кажуть шкірі про «Геос», який є підрядником Київміськбуду по обєкту вул. Феодосійська, буд.1. У компанії працюють Джамшути і Равшани, які про будівництво, будівельні норми взагалі уявлення не мають. Роблять аби день до вечора, а тому ні про яку якість не йдеться. Зробили в цілому будинку стяжку — порох, пальцем ковиряв. Переробляти свій брак не поспішають — навмисно затягують час, щоб змусити інвесторів Київміськбуду відмовитись від своїх претензій. Але вони ще не знають, з ким вони мають справу. Я їм зроблю у ЗМІ найближчим часом «гучну» рекламу.
  Звертаюсь до всіх зацікавлених сторін: не майте справу з «Геосом». Це шарашкіна контора.

 • Гость
  26.06.2013 в 00:00

  кто работал непосредствено на обьекте(рабочим,прорабом)? деньги платят?

 • Гость
  14.06.2013 в 00:00

  Будівельна компанія ГЕОС планує ліквідуватись. Головне направлення яке зараз вибрало керівництво ГЕОС — максимальний збір коштів, про що свідчать невеликі ціни (як для центра Києва) на житло та позови про стягнення заборгованості. Таке відчуття, що ГЕОС накопичує активи для чогось серйозного. Що вже скажеш, якщо КГС тісно повязаний з ГЕОС і не лише на виконанні робіт. Як то кажуть, зять Голиці створює імідж своїй компанії.

 • Василь
  14.06.2013 в 00:00

  Подивився багато пропозицій щодо купівлі житла і вже можу зробити висновок. Куди я точно небуду вкладати кошти, так це в ГЕОС. Спочатку пропозиції мені здавались дуже привабливими, однак пошукавши інформацію в Інтернеті відносно компанії замислиі\вся. Виявляється, що раніше назва ГЕОС була зовсім іншою — Нові Технології 21, а засновники на даний час офшорні компанії. Чого варта тільки реєстрація в с. Підгайчики, Івано-Франківської області. Тобто ви вкладаєте гроші, комапанія зникає і … і знайти її просто нереально.. Нагадує другу «Еліта-Центр»! Подумав, не ризикну вкласти свої кошти.

 • Маша
  14.06.2013 в 00:00

  Куди приведе повязаність Геос з Київміськбуд. Голиця всіляко допомагав ГЕОС і підрядами і тендерам. Голиці зараз немає на посаді голови Київмісьбуд, чи буде вказане свідчити про те, що і ГЕОС в ближчий час буде ліквідовано?

 • Гость
  19.03.2013 в 00:00

  Работаю в компании не давно. Почитав сообщения на форуме, сначала стремался. Думал, реально платить не будут. Но Бог миловал, все без задержек.

 • Гость
  19.03.2013 в 00:00

  Сірожа, в якому відділі та на якій посаді ти там «працюєш»?

 • Сергей
  23.01.2013 в 00:00

  Очень интересно кому это не заплатили зарплату?

  Работаю несколько лет в компании — не верьте этой ерунде, которая написана на этом форуме. Колектив за последний год только увеличивается и по своему желанию, как правило, никто не уходит.

1 2

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *