Fast Food SystemsТелефон: (38032) 237-07-07

Местоположение: Украина, г. Львов

Сайт: www.egoisty.com

E-mail: hr@ffs-company.com

Описание:

Компания Системы быстрого питания / Fast Food Systems — работает в сфере общественного питания и развивает франчайзинговые сети ресторанов быстрого обслуживания. Компания представляет три собственные торговые марки Пицца Челентано, Картопляна Хата и Кафе Пункт и активно продолжает создавать новые успешные бренды для «среднего» сегмента Украины.

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментариев 5

 • Галина
  25.04.2014 в 17:23

  Плюсы

  Робота в ресторані Піца Челетнано – це моя перша робота. І я дуже задоволена, що попала саме сюди. Дружелюбне ставлення до новеньких надзвичайно підтримує в перші дні роботи. Загалом тут комфортні умови праці, вчасно виплачують ЗП, зручний графік роботи, проводяться різноманітні навчання. Є розвозка після роботи, безоплатне харчування та прикольна робоча форма одягу.

  Минусы

  нема

 • Оксана
  25.04.2014 в 00:00

  Стабільна та надійна компанія, яка опікується своїми працівниками. Тут створені умови для постійного розвитку (часто проводяться навчання, тренінги), рівень ЗП є конкурентним, плюс діє мотиваційна система, умови праці дуже комфортні, незабутні корпоративи.

 • Об`єднання СИНДИКАТ
  22.04.2014 в 18:09

  Плюсы

  Шановні працівники! Якщо Ваші права було порушено, або Вам не сплатили заробітну платню — звертайтеся до нас, на нашу гарячу лінію взаємодопомоги: (063) 417 43 30 або zahist888@gmail.com. Ми вирішимо Ваше питання та допоможемо повернути зарплатню! Об’єднання СИНДИКАТ sindikat.info ©

  Минусы

  ***

 • Аноним
  21.03.2014 в 22:19

  Плюсы

  Если есть ум можно воровать

  Минусы

  Бездарное руководство, обьемы работы помимо своего функционала еще поработай за того мальчика или девочку, погрузи, помой…
  качество продукции оставляет желать лучшего, по 5 дней все мороженое и разогретое, зацвевшие судки с продукцией

 • Ирина
  27.08.2013 в 00:00

  Компанія «Fast Food SystemsСистеми швидкого харчування» заснована у 1998 році та успішно працює в сфері ресторанного бізнесу вже 15 років.
  Компанія розвиває мережі ресторанів формату Quick&Casual та пропонує страви лише високої якості у поєднанні з швидким та відмінним обслуговуванням. За роки своєї роботи розвинулась від єдиного закладу у м. Львові до понад 220 ресторанів ТМ «Піца Челентано», «Картопляна Хата» та «ЯПІ» в Україні та за її межами. Сьогодні ця мережа – найбільша в Україні!
  Це Компанія, яка приносить на ринок України:
  -Нові цінності
  -Нову культуру споживання
  -Творчі рішення та інновації
  -Нові ресторанні бренди

  Компанія очікує від людей, які хочуть приєднатись до команди:
  -Прийняття наших цінностей
  -Досягнення результатів
  -Активності та ініціативності
  -Постійного професійного розвитку та самовдосконалення!

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *