Ескалибур ММестоположение: Украина, г. Полтава

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментария 3

 • Сергей
  09.01.2014 в 21:03

  Плюсы

  в Полтаве на объэктэ чуть не спился!

  Минусы

  Зарплату за отработаную вахту получить не реально. Штрафы, просто фантастика, хотя проверок на объэкте практически не существует, а если и преежает проверяющий, то только в нетрезвом виде на такси и со шлюхами, форма по цене Дольче Габабано, хотя на рынке она стоит 180 гривер, но покупать заставляют на фирме..

 • Аноним
  02.12.2013 в 23:47

  Плюсы

  пройшов вже рік вони мені не вертають ні гроші ні трудову книжку…

  Минусы

  Як охоронна фірма ПП ‘Ескалібур-М’розводить своїх працівників:
  1. Оформляють працівників без трудового договору та без трудової книжки.
  2. Пропонують свою допомогу в оформленні сертифікатів від нарколога і психолога в два рази більш ніж вони коштують в лікарні.
  3. Оформляють довідку з міліції про несудімість за 100-200, хоча ця довідка видається безкоштовно протягом 20 днів.
  4. Виплачують заробітну плату в «конверті», а саме офіційно- мінімальну заробітну плату та премію неофіцйно (яку скоріше всього і не виплатять)
  5. У процесі роботи на об’єкті, що охороняється, найчастіше нарахують всіляких штрафів за дріб’язкові порушення, так що після вахти можна не отримати обіцяної заробітної плати.
  6. Не виплачують зарплату декілька місяців або виплатять не в повніше мірі, або взагалі не заплатять.
  7. При звільнення за власним бажанням і відробітки 2 тижнів вам швидше навіть не виплатять за відпрацьовані 2 тижні — ‘налічать штрафів’!
  8. Після звільнення запропонують забрати заробітну плату в офісі фірми в м. Кіровограді, та при приїзді на офіс ПП ‘Ескалібур-М’ судячи з неприємного досвіду не виплатять всієї зарплати та якщо почнете вимагати зароблену зарплату будуть погрожувати.
  9. Вираховують гроші з зарплати за форму в два або три рази більш ніж вона коштує на ринку.
  ОХОРОННИКИ потрібні на постійну роботу охоронній фірмі ‘Ескалібур-М’, чоловіки віком до 45 років, жінки віком від 18 до 45 років. Офіційне працевлаштування. Метод роботи — вахтовий: 7/7, 14/14. Проживання, доставка на об’єкти. Кар’єрне зростання. З/п висока, своєчасно!
  Адрес: м.Кіровоград, пров. Окружний, буд.29

 • Александр
  28.11.2013 в 21:23

  Плюсы

  повстречал нормальных сотрудников которые попали на уловки что сдесь высокая зарплата

  Минусы

  Директор ведет себя так как будто это должен, не усрел устрлится-должен, выдаеи зарплату с задержкой в 2 месяца- должен штраф за то что позвонил в кадры и спросил зарплату, должен сидеть месяц на вахте месяц за то что нету тебе замены, одним словом фирма урода. Относятся к тебе как скоту, цена поста охраны 4500 гривен, поэтому и выбивает штрафами, официально не устраивают, одну заяву аишешь на прием, другую на увольнение

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *