DevComМестоположение: Львов, Украина

Сайт: http://www.devcom.com/

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментария 3

 • ы
  22.06.2011 в 12:55

  Як вже писала на іншому ресурсі, Не знаю, як було раніше, але за останніх 2-3 роки на Девкомі нових студентів я майже не бачила, що означає — контингент виключно зі «старших» програмістів. Нові люди приходять вже з нормальним досвідом і рівнем. Останнім часом взагалі набирали лідів.. А проце[censored] звільнення, як і всюди — 2 тижні відпрацював і ти вільний. Звичайно, кому ж не шкода втрачати хорошого фахівця, але за вибір людини ніхто не карає і не погрожує.Був навіть випадок, що одного відпустили швидше, бо йому треба було..Головне, по-людськи це донести.

 • Kristin
  22.06.2011 в 12:29

  Як вже писала на ішому ресурсі:
  Не знаю, як було раніше, але за останніх 2-3 роки на Девкомі нових студентів я майже не бачила, що означає — контингент виключно зі «старших» програмістів. Нові люди приходять вже з нормальним досвідом і рівнем. А проце[censored] звільнення — як і всюди, 2 тижні відпрацював і ти вільний. Звичайно, кому ж не шкода втрачати хорошого фахівця, але за вибір людини ніхто не карає і не погрожує.Був навіть випадок, що одного відпустили швидше, бо йому треба було..Головне, по-людськи це донести.

 • Com Port
  01.08.2008 в 09:28

  Компания достаоточно низкого пошиба. Работать сплошные студенты.
  При увольнении доброе начальство может начать вас шантажировать выплатой ЗП, заставляя проработать в компании еще некоторое время (были преценедты).

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *