АГРОМАРК ЮКЕЙОписание:

Компанія АГРОМАРК ЮКЕЙ є потужним європейським ліцензійним виробником елітних сертифікованих сортів картоплі та репродуктивного насіння компаній Агріко (Agrico) та Меєр (Meijer) (Нідерланди). Сфера діяльності компанії також охоплює вирощування ярої та озимої пшениці, кукурудзи, буряку та ріпаку для харчових ринків України, Росії, Азербайджану та Туркменістану.

Контакты

Контакты не указаны

Комментарии

комментария 162

 • Гость
  10.02.2014 в 00:00

  Іра Савка , ти твориш себе як особистість через палкі поцілунки в дупу директорів агромарку, «капаєш» про всіх працівників. Леся, а твоє вміння знайти себе у житті полягає у вульгарних спробах звабити чоловічу половину компанії та дрібненько покрасти. Беріть приклад з інших людей, які досягають вершин своїм розумом, працею і не втрачають гідності! Може це у вас ще не все втрачено!

 • Гость
  10.01.2014 в 00:00

  Вітаю сраколизів тех. сервісу компанії успіхів вам у розкраі майна по більше відкатів у 2014.
  Керівнику сервісу бажаю дободувати будинок придбати ще один автомобіль і зіїздити ще одну
  закордону відпустку, а то хто зна може і в останю.

 • Гость
  23.12.2013 в 00:00

  Гость : @Гость
  Дуже шкода що заздрість та людська ненависть виливається на шпальтах сторінок інтернету! Напевно не вистачає тим людям, котрі тут “так” висловлюються, розуму, мудрості та вміння знайти себе у житті, творити себе як особистість, та досягати певних вершин, от і звертаються до “радикальних ” методів, щоб хоч якось їх почули.
  “Що людина розумніша та добріша, то більше вона помічає добра в людях.” Б.Паскаль – задумайтесь, може ще не все втрачено!

  Це мабуть про пана Куляна. Сам пан Кулян написав. :-)

 • Гость
  11.12.2013 в 00:00

  @Гость
  Дуже шкода що заздрість та людська ненависть виливається на шпальтах сторінок інтернету! Напевно не вистачає тим людям, котрі тут «так» висловлюються, розуму, мудрості та вміння знайти себе у житті, творити себе як особистість, та досягати певних вершин, от і звертаються до «радикальних » методів, щоб хоч якось їх почули.
  «Що людина розумніша та добріша, то більше вона помічає добра в людях.» Б.Паскаль — задумайтесь, може ще не все втрачено!

 • Гость
  07.12.2013 в 00:00

  Фірма в принципі солідна, розвивається, але працюють там багато сраколизів, як от Іра Савка і її падруга Леся Пасевич, обидвоє з інтелектом нижче середнього, зате англійською розмовляють. Висновок: в агромарку не обовязково потрібно бути кваліфікованим спеціалістом, достатньо шестьорити англійською і ср лизати.

 • Нетлюкс
  26.09.2013 в 00:00

  Шановне Товариство! Фірма працює процес йде своїм чередом! А що осьо чувать спеціаліста Олесю?

 • Гость
  09.09.2013 в 00:00

  Nikolay : Предпологаю что ему сойдет это, он знает как выкрутится и избежать наказания, говорят что у них на агрофирме очень все строго. Как человек может так опустится к такому уровню? Видно его плохо воспитывали в детстве.

  У него комплексы. В детстве наверно его во дворе били от етого травма на всю жизнь осталась.Жаль его..

 • Nikolay
  05.09.2013 в 00:00

  Предпологаю что ему сойдет это, он знает как выкрутится и избежать наказания, говорят что у них на агрофирме очень все строго. Как человек может так опустится к такому уровню? Видно его плохо воспитывали в детстве.

 • Olga
  04.09.2013 в 00:00

  Кажуть, що на новій агрофірмі Кулян опустився до того рівня, що розспускає руки до працівників. Яке нахабство, видно, що людина хам відразу. Він і в нас коли працював, також дозвольяв собі зверхньо поводитись із працівниками. Думаю йому так не минеться. Хіба знов введе в оману власників чи директорів агрофірми.

 • Гость
  06.08.2013 в 00:00

  Перед тим як писати такі дурниці наведіть справки хто такий Сікорський і до чого тут Порошенко, аж смішно…

 • Гость
  31.07.2013 в 00:00

  Кулян не хуже знает как вкрасть. Так што берегись Сікорський

 • Гость
  29.07.2013 в 00:00

  на цій фірмі директор сікорський сам знає як вкрасти ,а сам цукровий і агрофірма є Порошенка/ є інформація/

1 5 6 7

Ответить

Отмеченные поля обязательны к заполнению *